e
sv

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Hafta Sonu Ücretsiz Olacak

1036 Okunma — 07 Şubat 2018 16:41
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tom Clancy serisinden en çok beğeni toplayan Ubisoft oyunu Rainbow Six: Siege belirtilen tarihlerde ücretsiz olarak oynanabilecek. Ücretsiz hafta sonu haberleriyle yankılansa’da elbette her platform için her hafta sonu ücretsiz olması gibi bir durum söz konusu değil. Xbox One, PlayStation 4 ve PC kullanıcılarının oyunu tecrübe etmeleri için hafta sonunda beğenilerine sunulacak.

Bu yöntemle oyunu beğenen kullanıcılar oyunu satın alıp aktif kullanıcı olacak ve 25 milyonu geçen oyuncu sayısını arttırmasına vesile olacak. Oyunun yapımcıları bu cesurca hamle ile kendilerine ne kadar güvendiklerini bir kez daha göstermiş oldular.

Oyun 3 yıl önce çıkmış olsa’da, hala bir çok kullanıcı severek oynuyor ve oyun geliştirilmeye devam ediliyor. 19 Şubat ile birlikte Chimera Operasyonu oyuna eklenmiş olacak. PC Kullanıcıları için teknik test sunucusu adındaki bölümde oyuncular yeni iş birliği modu ve salgın felaketleri denemiş olacaklar. 6 Mart 3 Nisan tarihleri arasında bu yenilikler tüm platform kullanıcılarına açılacak.


[accordion] [accordion_content title=”PC” icon=”fa-pc”]15 – 18 Şubat[/accordion_content] [accordion_content title=”Xbox One” icon=”fa-gamepad”]15 – 19 Şubat[/accordion_content] [accordion_content title=”PS4″ icon=”fa-gamepad”]15 – 19 Şubat[/accordion_content] [/accordion]

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Hafta Sonu Ücretsiz Olacak