Tomb Raider Oyunu Steam’da Ücretsiz Oldu!

 Tomb Raider Oyunu Steam’da Ücretsiz Oldu!
Okunuyor Tomb Raider Oyunu Steam’da Ücretsiz Oldu!

Tomb Raider oyunu Steam üzerinden kısa süreliğine ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. %100 indirimle oyunculara sunulan oyunu hemen kütüphanenize ekleyin.

2013 yılında oyunculara sunulan Tomb Raider gösterdiği başarısıyla adından çok söz ettirmeyi başarmıştı. Şimdi efsanevi oyun serilerinin başında gelen oyunun geliştiricisi Square Enix korona virüsü yüzünden insanların evde durması için bazı oyunlarına büyük indirimler yapıyor.

Steam üzerinden 35 TL fiyatına satılan Tomb Raider şuanda ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Bu tarz oyunlarına kısa süreliğine %100 indirim yaparak insanların evde kalmaya teşvik eden geliştiricilere şükranlarımızı sunmamız gerekiyor. Bilmeyenler için oyun hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Steam’da Tomb Raider %100 İndirimle Ücretsiz Oldu

Steam'da Tomb Raider %100 İndirimle Ücretsiz Oldu

Tomb Raider hikayesini bilmeyenler yoktur, fakat varsa kısaca bahsedelim. Bir Japon efsanesini araştırmak için yolculuğa çıkan Lara Croft, gemisiyle bir adaya yaklaştığı zaman büyük bir fırtına kopmaya başlar. Lara bu fırtınadan sağ kurtulduğunda kendisini Yamatai isimli bir adada bulur. Bu adada hayatta kalmak için çok çetin bir mücadele verecektir.

Bu oyunun oynamadan önce filmini izlemenizi tavsiye ediyorum. Şahsen filmi izledikten sonra oyunu oynarken atmosfere kendinizi daha iyi kaptırıyor ve karakterle bütünleşebiliyorsunuz. Steam üzerinden kısa süreliğine ücretsiz olan Tomb Raider oyununu hemen kütüphanenize ekleyin.

Tomb Raider Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
  • İşlemci: Dual core CPU: AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+), Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
  • Hafıza: 1GB Memory (2GB on Vista)
  • Ekran Kartı: DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM: AMD Radeon HD 2600 XT, nVidia 8600
  • DirectX:9.0c
  • Hard Disk: 12 GB


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın