Toon Blast Oyunu Oyna ve PC İndir

Toon Blast Oyunu Oyna ve APK, PC (Bilgisayara) ücretsiz İndir. Toon Blast oyununu indirmeden ücretsiz oynamak isteyen kullanıcılar PC veya APK’ olarak burada sizler için hazırlamış olduğumuz rehberde bulacaksınız.

Peak ve Bulmaca kategorisinde yer alan en eğlenceli çizgi film macerası Toon Blast Google Play üzerinde 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor.

Popüler oyun Toy Blast’ın yapımcılarının yaptığı bu oyun ile sınırsız bir eğlence yaşayacaksınız.

Kedi Cooper, Kurt Wally ve Ayı Bruno ile oyunu eğlenceli hale getirecek çizgi film dünyasına geçiş yapıyoruz. Bir birinden zorlu ve eğlenceli bölümleri ile Toon Blast Oyna.

Toon Blast Oyna
Toon Blast Oyna

Oyunun Özellikleri

● Pek çok zorlu seviyeyi tamamlayıp yeni bölümlerin kilidini aç!
● Eşsiz oyun hedefleri ve çok sayıda eğlenceli engelle oyna!
● Çılgın takviyelerin kilidini açarak bir sonraki seviyeye eriş!
● Seviyeleri tamamlayarak yıldız topla ve harika ödüller kazan!
● Kendi takımını oluşturup diğerleriyle rekabet ederek bulmaca dünyasına hükmet!
● Oynamaya devam etmek için takım arkadaşların can iste!
● Telefon ve tabletin arasında oyunu kolayca senkronize et!
● Oynaması kolay ve eğlenceli olsa da ustalaşması zor!

Oyun Hakkında Yapılan Bazı Yorumlar

  • Toon Blast keyifli, güzel bir oyun. Altın satın almak gerekebiliyor, ancak başarılı oynayarak, iyi bir takıma girerek, altın kazanmanın başka yolları da var. Bazı seviyeler çok zor maalesef, altınsız geçilmiyor. Biraz uğraşıp zor seviyeleri de geçmek mümkün, çünkü bazı oyunlarda taşlar daha şanslı olacak şekilde geliyor. Bu yüzden sabredip biraz şansla geçebileceğiniz oyunlarda altın kullanmamaya çalışın. Kesinlikle altınsız geçilemeyen oyunlara saklayın. Oynamak isteyenlere tavsiye ederim. -Ebru Y.
  • Çok iyi müthiş bir oyun sadece takımdan çıkınca hala derbide kalsak çok iyi olurdu ama ben bu oyuna bayıldım 1 buçuk senedir oynuyorum.Özellikle sohbet kısmı çok güzel, diğer oyuncularla konuşabiliyoruz.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.