e
sv

TopFollow APK İndir [2021]

1494 Okunma — 02 Nisan 2021 19:04
TopFollow APK İndir [2021]
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TopFollow uygulamasını Android ve İOS mobil cihazlarınıza APK İndir seçeneği ile yükleyebilirsiniz. Son sürüm dosyalarını 2021 yılı boyunca burada güncel olarak takip edebileceksiniz. Burada kesinlikle illegal ve yasak uygulamalar paylaşılmamaktadır. Amacımız TopFollow APK İndir gibi aramalar yapan kullanıcılara uygulama hakkında bilgi vermek ve araştırma sonuçlarını paylaşmak. Eğer konuyla ilgili merak ettiğiniz bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

TopFollow APK

TopFollow APK, uygulama mağazaları üzerinde yer almayan bir mobil uygulamadır. Telif hakları sebebiyle uygulama mağazalarından kaldırılmıştır. Fakat resmi İnternet sitesi üzerinden uygulamayı cihazlarınıza indirebilirsiniz. İnstagram veya TikTok gibi popüler sosyal medya uygulamalarında sizi takipten çıkan veya takip etmenize rağmen sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit etmenizi sağlar. Aynı zamanda sizin kimin fotoğrafınızı beğendiniz ve o kişinin sizin hangi fotoğraflarınızı beğendiği gibi bir çok analiz mevcuttur.

TopFollow APK
TopFollow APK

Bunun gibi daha fazla özelliği ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama tamamen ücretsizdir. TopFollow APK içerisinde reklam bulunmamaktadır, paketler sayesinde daha iyi deneyimler yaşayabilirsiniz. Tabi’ki uygulamayı dışardan bir gözle anlattığımız zaman bu sonuçlar çıkıyor. Birde işin daha derinine indiğimiz araştırma sonuçlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TopFollow APK İndir

Daha önce bu tarz bir çok uygulama hakkında araştırma yapmıştık. TopFollow APK İndir adı altında yabancı kaynaklar tarafından bir çok dosya paylaşılmaya başlandı. İçerisine zararlı yazılımlar yerleştirilen uygulamalar bu isimlerle dağıtılmaya çalışıyor. Bu uygulamayı İnstagram analizi için indirmek isteyenler bu tür sitelere denk geldiklerinde kendileriniz tuzağa düşerek bir dosya indirmiş oluyorlar.

Uygulamayı kendi İnternet sitesi üzerinden indirdiğinizden emin olun. Aksi halde TopFollow APK İndir ile yükleyeceğiniz sahte ve zararlı dosyalar çok büyük zararlara yol açabilir. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizi çaldırabilirsiniz. Tavsiyemiz uygulama mağazasında yer alan uygulamaları tercih etmeniz. Aksi halde bu gibi durumlarla çok karşılaşabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

TopFollow APK İndir [2021]