Torchlight 2 Bedava İndir (Epic Games)

 Torchlight 2 Bedava İndir (Epic Games)
Okunuyor Torchlight 2 Bedava İndir (Epic Games)

Torchlight 2 Bedava İndir fırsatı ayağınıza kadar geldi. Epic Games Store’de ücretsiz olarak verilecek yeni oyun açıklanmış oldu. Tüm oyunculara büyük müjde. Yaklaşık 1 yıldır oyun sevenlere her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games bir sonraki hafta vereceği bedava oyunu’da açıkladı. Torchlight 2 isimli oyunu kütüphanenize hiç bir ücret ödemeden ekleyebilirsiniz.

Ödüllü Aksiyon RPG oyunu geri döndü, hem de eskisinden çok daha büyük ve daha iyi! Torchlight II dibine kadar rastgele seviyelerle, düşmanlarla ve ganimetlerle dolu. Orijinalinin tüm tadını ve heyecanını yakalamayı başaran Torchlight II, oyun dünyasını genişletiyor ve LAN çok oyuncu özelliği dahil oyuncuların en çok istediği özellikleri de getiriyor. Dünyanın kaderi bir kez daha senin ellerinde.

Torchlight 2 Bedava İndir

Torchlight 2 Bedava İndir butonunu aşağıda bırakıyoruz. Kısa yolu kullanarak Epic Games Store üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazın.

Torchlight 2 Bedava İndir
Torchlight 2 Bedava İndir

KARAKTERLER
Seçebileceğin dört sınıfla birlikte çok çeşitli oyun tarzları, parmaklarının ucunda. Her sınıf kadın veya erkek olarak oynanabilir ve kozmetik özelliklerini kişiselleştirerek kahramanının diğerleri arasında göze çarpmasını sağlayabilirsin.

ÇOK OYUNCULU
LAN veya İnternet üzerinden ücretsiz olarak arkadaşlarınla birlikte oyna. Eşleştirme hizmetimiz, dünyanın dört bir tarafındaki oyuncularla oynamana olanak sağlar.

AÇIK DÜNYA
Kocaman bir dünyayı ve Vilderan’ın çeşitli kasabalarını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Seviyelerin rastgele sunulması sayesinde her oynadığında yeni düzenler, yollar, ganimetler ve canavarlar görebilirsin.

MOD DESTEĞİ
Torchlight II, Steam Atölye’yi destekleyerek otomatik mod aboneliğine ve senkronizasyonuna olanak sağlar. Binden fazla mod arasından seçimini yap ve oyunu istediğin gibi yönlendir. İstersen Torchlight II editörü GUTS’ı kullanarak ortaya çıkardığın işi bütün dünyayla paylaş!

YENİ GAME PLUS
Yeni Game Plus’ta oyun sen bitti deyinceye kadar bitmez. Torchlight II’nin özel seferini geçtikten sonra aynı karakterle tekrar başlayarak çok daha zorlu bir mücadeleye atılabilirsin. Uğruna çok çaba sarf ettiğin tüm becerilerin, altınların ve teçhizatın sende kalacak!

EVCİL HAYVANLAR VE BALIK TUTMA
Bu popüler özellikler, Torchlight II’de geliştirilmiş bir şekilde geri dönüyor. Daha fazla seçenek ve daha iyi efektler ile evcil hayvanın kasabaya koşarak senin yerine ganimetini satabilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın