TR SurveyMonkey PUBG Anket Hediyesi

 TR SurveyMonkey PUBG Anket Hediyesi
Okunuyor TR SurveyMonkey PUBG Anket Hediyesi

https //tr.surveymonkey.com/r/ pubg adresi üzerinden PUBG Mobile oyununda UC gibi çeşitli hediyeler kazanın. Tek yapmanız gereken görev anket doldurmak. Son zamanlarda popüler oyunlarla ilgili kampanyalar, etkinlikler ve çekilişler yapan firmaların sayılarında ciddi artışlar oldu.

Firmalar reklam stratejisi olarak popüler mobil oyunları oynayan oyuncuların ilgilerini çekebilmek için sürekli bir çalışma halindeler. Bu gibi olaylar’da oyuncuların oldukça işine yarıyor.

Survey Monkey geçtiğimiz günlerde bazı anketleri dolduran üyelere PUBG Mobile oyununda geçerli UC hediyeleri dağıtmıştı. Bu etkinliğe katılmak isteyen ve UC kazanmak isteyenler ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

SurveyMonkey ile PUBG Mobile UC Kazan

https //tr.surveymonkey.com/r/ pubg adresini arayan bir çok oyuncu bulunmakta. Fakat yapılan bu anket ödülleri son buldu, aradığınız bu sayfa geçersiz. Biz sizlere şuan hala devam etmekte olan en güncel ve en çok kazandıran anketlere ait bağlantıları aşağıda paylaşacağız. Tek yapmanız gereken istenilenleri yerine getirip ödülleri kazanmak.

https //tr.surveymonkey.com/r/ pubg
https //tr.surveymonkey.com/r/ pubg

Yukarıdaki adreste vermiş olduğumuz bağlantılar aracılığıyla hiç bir ücret ödemeden PUBG Mobile UC parası kazanabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Konuyla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın