Trendyol Bildirimleri ve Bildirim Sesi Kapatma İşlemleri 2023

 Trendyol Bildirimleri ve Bildirim Sesi Kapatma İşlemleri 2023
Okunuyor Trendyol Bildirimleri ve Bildirim Sesi Kapatma İşlemleri 2023

Trendyol Bildirimleri Kapatmak veya Bildirim Seslerini Kapatmak için hangi adımları izlemeniz gerektiğine dair bilgileri buradan göreceksiniz. Gelen bildirim sayılarının dönem dönem artması üzerine ve gelen bu bildirimlerin bir de sesli olmasıyla insanlar bu durumdan rahatsız olabiliyorlar. Trendyol uygulamasını kullananlar dahi buradan gelen bildirimlerden ve bildirimlerin seslerinden rahatsız olabiliyorlar.

Uygulamayı cihazlarından kaldırmak istemeden bildirimleri kapatmak veya bu bildirimlerin seslerini kapatmak isteyenler işlemleri nasıl gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Cihazlarınızdan Trendyol uygulamasını kaldırmadan onun tarafından sizlere gelen bildirimleri aşağıda anlatılan basit adımlarla artık durdurabileceksiniz.

Bahsedilen adımlar PC gibi cihazlar haricinde Android veya İOS (iPhone) gibi telefonlarındaki Trendyol uygulamasından gelen bildirimleri kapatmak veya seslerini kapatmak isteyenlerin araştırdığı bir konudur. Bu sebeple herhangi bir zorluk çekmeden doğrudan iki işlemi de nasıl yapabileceğinizin sıraları burada sizlerle paylaşıldı.

2023 yılında uygulamanın en son sürümlerinden yola çıkarak hazırlanan bu içerik sayesinde Trendyol bildirimleri veya bildirim seslerini nasıl kapatacağınızı bilmiyorsanız bu içerikten yararlanabilirsiniz. Herhangi bir zorluk çekmeden tamamen adımları uygulamanız halinde dilediğiniz iki işlem arasındaki ayarı uygulayabileceksiniz.

Yazı Başlıkları:

Trendyol Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Trendyol bildirimleri nasıl kapatabileceklerini bilmeyen Android veya İOS işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları aşağıdaki basit adımları uygulayabilirler. Bu sayede herhangi bir zorluk yaşamadan akıllı cihazları üzerinden Trendyol platformundaki bildirimleri kapatabilecekler. Trendyol Bildirimleri Nasıl Kapatılır?;

Trendyol Bildirimleri ve Bildirim Sesi Kapatma İşlemleri 2023
Trendyol Bildirimleri ve Bildirim Sesi Kapatma İşlemleri 2023
  1. Telefonunuzun Ayarlar bölümünü açın.
  2. Oradan Yüklü olan uygulamalar alanına gidin.
  3. Uygulamalar arasında Trendyol uygulamasını bulun ve seçin.
  4. Bildirim kısmına gelin ve “Bildirimlere izin ver” yazısındaki seçeneği kapalı hale getirin.

Yukarıdaki basit anlatılan 4 adımı uygulamanız halinde Trendyol uygulaması tarafından telefonunza gelen bildirimleri artık kapatmış olacaksınız. Lakin bu uygulamada özellikle bildirimler takip ettiğiniz ürünlerde bir indirim olduğunda veya sipariş vermek için ürünleri çantanıza koyduğunuzda sipariş vermeyi unuttuğunuz durumlarda sizlere haber vermek için bildirimler göndermektedir. Eğer bu bildirimlerin izinlerini kapatırsanız herhangi bir şekilde uygulamadan size bildirim mesajı gelmeyecektir.

Bildirim Sesi Android veya İOS Cihazlarda Nasıl Kapatılır?

Bildirim Sesi Android veya İOS Cihazlarda Nasıl Kapatılır?
Bildirim Sesi Android veya İOS Cihazlarda Nasıl Kapatılır?

Andorid veya İOS işletim sistemli cihazlar hiç fark etmeksizin bildirim sesini kapatma gibi bir durum söz konusu değildir. Kullandığınız cihazın bildirim sesini kapatabilirsiniz, lakin tüm bildirimlerin sesi kesilecekltir. Sadece Trendyol uygulamasına özel olarak bir bildirim sesi kapatma işlemi söz konusu değildir. Bazı telefonlarda sürümüne göre bu özellikler yer alabiliyor, lakin bunun olup olmadığını da anlamanız için yine yukarıdaki adımları uygulamanız gerekecek.

Bu işlemler için herhangi bir farklı yöntem veya ayar gerekmemektedir. Sizlere yukarıda da anlattığımız gibi cihazınızın ayarlarına giderek oradan uygulamalara gelmelisiniz. Uygulamalar arasında Trendyol uygulamasına tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan seçenekler arasındaki “Bildirimlere izin ver” durumunu kapattığınızda doğal olarak artık bildirim almayacak ve herhangi bir bildirim sesini de Trendyol yüzünden duymayacaksınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL