e
sv

Trendyol Çark Çevirme Linki (2022)

978 Okunma — 13 Şubat 2022 14:48
Trendyol Alışveriş Karnavalı Gerçek mi?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Trendyol Kazandıran Hediye Çark Çevirme ile ilgili kullanıcıların nasıl yapılır? gibi merak ettiği soruları cevaplıyoruz. Kampanya kapsamında bir birinden farklı hediyeleri bu sayede kolayca kazanıp, hemen kullanabileceksiniz. Nasıl yapabileceklerini bilmeyenler için aşağıda kısa yol bağlantıları paylaşıyoruz. Bu sayede Trendyol uygulamasında ve resmi İnternet sitesinde düzenlenecek olan Kazandıran Çark etkinliğinde çarkı çevirerek hediyeler kazanabileceksiniz. Bu sayede hediye kazandığınız zaman ne hediye kazandıysanız yorum olarak yazmanızı rica ediyoruz. Güncel olarak sizlerle Trendyol hediye çarkı çevirme ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Trendyol Kazandıran Çark Çevirme

Trendyol Kazandıran Çark Çevirme sayesinde çok güzel hediyelere sahip olabileceksiniz. Uygulama ve site içerisinde kampanyanın düzenlendiği alana geçir yaparak çarkı çevirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında çarkta karşınıza çıkan hediyeleri kullanabileceksiniz. Nerede ve ne kadarlık hediye kazandıysanız yalnızca orada kullanabilirsiniz. Sonuç olarak TL çıktığı zaman o kadar paranın Trendyol hesabınıza yatacağını düşünmeyin. Belki bu şekilde de bir kampanya gelebilir fakat şuanda hediye çarklarının sistemi yalnızca hediyenin çıktığı alanlarda geçerlidir.

Trendyol Kazandıran Çark Çevirme
Trendyol Kazandıran Çark Çevirme

Trendyol Kazandıran Hediye Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki bağlantıya tıklayın ve Trendyol hesabınızla oturum açın. Zaten sizi Trendyol sitesi veya uygulaması içerisinde kampanyanın olduğu alana yönlendirecektir. Trendyol haricinde farklı sitelerde kesinlikle bilgilerinizi paylaşmayınız. Gereken alana yönlendirildikten sonra Trendyol Kazandıran Hediye Çark Çevirme kısmında ki Çarkı Çevir butonuna basın ve hediyenizi kazanın. Hediye geldikten sonra ne kadar süre geçerli olacağı ve nasıl kullanılacağıyla ilgili bilgileri de göreceksiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. İçeriği güncel tutmaya devam edeceğiz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Trendyol Çark Çevirme Linki (2022)