Trendyol Express Pazar Günü Dağıtıma Çıkıyor mu? (Çalışıyor mu?)

 Trendyol Express Pazar Günü Dağıtıma Çıkıyor mu? (Çalışıyor mu?)
Okunuyor Trendyol Express Pazar Günü Dağıtıma Çıkıyor mu? (Çalışıyor mu?)

Trendyol Express Pazar Günü Dağıtıma Çıkıyor mu? ve Çalışıyor mu? şeklinde çok fazla soru sorulmaktadır. Uygulama ve site üzerinden bir sipariş verdiğiniz zaman Express ile aynı gün içerisinde veya ertesi gün hemen siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Genellikle bu hizmet yüksek ücret ödenmiş ve hazır olarak hızlı taşınabilecek ürün gruplarında verilmektedir. Örneğin bir telefon satın aldınız ve kargoya verilip size gelmesi ortalama 5 gün sürecek. Trendyol Express ile düşük bir ücret ödeme yaparak aynı gün içerisinde veya ertesi günü belirlediğiniz saatlerde ürününüzü kargoyla size ulaştırabiliyorlar. Bu güzel ve hızlı hizmetten yararlananların sayısı çok fazla. Korona virüsü önlemlerinden dolayı tam kapanma sürecinde olduğumuz için hafta içi kargoların çalıştığını biliyoruz fakat hafta sonları belirli kargo şirketlerinin çalışması Trendyol Express Pazar Günü Dağıtıma Çıkıyor mu? sorusunun sorulmasına sebep oluyor.

Trendyol Express Pazar Günü Dağıtıma Çıkıyor mu?

Trendyol Express için sorulan soruları yanıtlamaya çalıştık. İnternette bu sorulara cevap olabilecek güncel bilgilerin olmamasından dolayı kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderecek bilgilerle karşınıza çıkıyoruz. Trendyol uygulamasından veya sitesinden bir ürün satın aldıysanız ve o ürünü Express servisiyle hızlı bir şekilde elinize gelmesini istiyorsanız haftanın hangi günleri bu kargo özelliğinin çalıştığını da bilmeniz gerekiyor.

Trendyol Express Pazar Günü Dağıtıma Çıkıyor mu?
Trendyol Express Pazar Günü Dağıtıma Çıkıyor mu?

Trendyol Express Pazar Günü Dağıtıma Çıkıyor mu?, hayır pazar günleri kapalı. Hafta içi ve cumartesi günü saat akşam 9‘a kadar kargolar dağıtılmaktadır. Fakat pazar günleri Trendyol Express hizmet sağlamamaktadır.

Cumartesi günü verdiğiniz bir ürün aynı gün kargoya verilse dahi eğer çalışma saatleri geçtiyse pazar günü elinize ulaşamaz. İş saatleri içerisinde ürünü hızlı kargoyla alabilirsiniz. Bu sistem tüm ürünler için geçerlidir, bir ayrıcalık bulunmamaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın