Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi Dolandırıcılığı 2023

 Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi Dolandırıcılığı 2023
Okunuyor Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi Dolandırıcılığı 2023

Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi Dolandırıcılığı hakkında sizlere tüm merak edilen gerçekleri anlatıyoruz. 2023 yılında en büyük dolandırıcılık usullerinin de başladığını gösteren bu olaya ait detayları tüm ayrıntılarıyla anlatmaya çalıştık. 8 Mart, Dünya Kadınlar Günü yaklaşmaya başladı, insanlar çevresindeki yakın olduğunu hissettiği çoğu kadına bu özel gün için anlamlı hediyeler bakıyorlar. Aynı zamanda çeşitli platformlar da dünya kadınlar gününü kutlamak adına hediyeler dağıtmaya başladılar.

Bu durumu fırsat bilen dolandırıcılar Trendyol adını kullanarak kadın günü hediyesi dağıtıyoruz adı altında çoğu insanı dolandırdığını gördük. Bu durumu merak edenler veya gerçek olup olmadığını önce araştırmak isteyen de bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi Dolandırıcılığı olarak bilinen durum gerçekten de bir dolandırıcılık usulü mü?, yoksa gerçek mi? tüm bu sorularınızın cevabını buradan öğreneceksiniz.

Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi Dolandırıcılığı

Ülkemizin en popüler ve büyük pazaryeri uygulamalarının başında gelen Trendyol bilindiği gibi özel günlerde hediyeler ve büyük indirim kampanyaları ile kullanıcılarını oldukça memnun ediyor. Kadınlar günü için de yine kampanyalar ve hediyelerin olduğu bir özel program yaklaşırken bir kaç gündür neredeyse her Trendyol kullanıcısı bir mesajla karşılaşmaya başladılar. Trendyol platformundan geldiği gözüken Kadınlar günü hediyesi adı altındaki mesajlar oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanmış.

Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi Dolandırıcılığı 2023
Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi Dolandırıcılığı 2023

Kullanıcıların gerçekten de bu mesajı Trendyol tarafından geldiğine ikna etmek adına hazırlanan mesaj daha önceki bazı özel günlerde de kullanıldığı fark edildi. Kısa süre içerisinde sosyal medya platformlarında ve şikayet sitelerinde “Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi Dolandırıcılığı” ile ilgili kullanıcılar içerikler oluşturmaya başladılar. Tabi ki burada paylaşılan bilgilerin detaylı ve yeterli olmamasından kaynaklı bu durumu duymayan her gün binlerce kişi bu dolandırıcılığa inanarak mağdur oluyorlar. İçeriği hazırlama sebebimiz 2023 yılının 8 Mart dünya kadınlar gününde olduğu gibi diğer özel günlerde de Trendyol veya farklı platformlar adına dolandırıcılık mı yoksa gerçek mi olduğunu sizlere duyurmak.

WhatsApp ve bir çok farklı sosyal medya platformunda veya mesaj olarak “Trendyol Kadınlar Günü Hediyesi” adı altında bir mesaj alıyorsanız, bu durum bir dolandırıcılık usulü olabilir. Resmi adresten almadığınız mesajlara itibar etmeyiniz. Kredi kartı bilgileriniz veya kişisel bilgilerinizi herhangi bir farklı site, platform gibi yerlerde kullanmayınız. Bu tür dolandırıcılık usullerinde genellikle kredi kartı bilgileri ele geçirilip Coin alınıyor ve paranın izi sürülemiyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın