Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle (2022)

 Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle (2022)
Okunuyor Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle (2022)

Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle sorularını 2022 yılı için cevaplıyoruz. Arabayı kazanmak için dondurmadan çıkan şifreyi nereye göndereceğinizi anlatıyoruz. Reklamlarda sürekli görmeye alıştığımız Trendyol tarafından düzenlenen hediye çekilişinde 2 kişiye Şanslı Çekiliş Canlı İzle hediye edileceği söyleniyor. Eğer sizde bu hediye çekilişine katılıp arabayı kazanmak istiyorsanız fakat Trendyol Şanslı Çekiliş Sonuçları bilmiyorsanız doğru yere geldiniz.

Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle

Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle yılında Şanslı Çekiliş Canlı İzle arabasını kazanmak isteyenler için anlatılıyor. Trendyol yediğiniz zaman çubuğundan çıkan kod bu çekilişe katılmanız için gereken şifre oluyor.

Trendyol Şanslı Çekiliş Sonuçları
Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle

Yukarıdaki bağlantı ile gireceğiniz resmi sayfadaki formu doldurun. Sonrasında sahip olduğunuz Trendyol şifreleri ile çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle için merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle şeklinde şikayetler 2023 yılında çok artmaya başladı. Çekilişe katılmak için dondurmanın çubuğundan çıkan şifreyi girenler “Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle” yazısıyla karşılaşıyor.

444 25 19

Yukarıdaki iletişim numarasını arayarak yaşadığınız sorunu söylediğiniz zaman sorununuzu çözeceklerdir.

Trendyol Şanslı Çekiliş Canlı İzle

Trendyol, merkezi İstanbul’da bulunan Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu, dünyanın sayılı e-ticaret şirketlerinden biridir. Trendyol Group çatısı altında Türkiye’nin öncü Ar-Ge merkezlerinden Trendyol Tech, en hızlı gelişen taşıma ağı Trendyol Express, hızlı market ve yemek teslimatı yapan Trendyol Go ve en büyük ikinci el ürün platformu Dolap yer almaktadır.

Trendyol, 2010’da moda için olan bir alışveriş sitesi olarak kuruldu. Büyümesine paralel sunduğu ürün ve hizmetleri genişleterek popülerleşti. Moda, elektronik, ev ve mobilya, gıda, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok kategoride günde 1 milyondan fazla paketi müşterilerine ulaştırıyor.

30 milyondan fazla müşterisi, platformun mobil uygulaması bugüne kadar 45 milyondan fazla kez indirildi.

Kendisini teknoloji şirketi olarak tanımlayan Trendyol, kendi geliştirdiği teknoloji ile dijital alışverişi daha iyi yapmayı hedefliyor. KOBİ’lerin dijital dönüşümüne yönelik projeler ve kampanyalara öncelik veriyor.Dünyanın lider e-ticaret gruplarından Alibaba Group, 2018’de Trendyol’a stratejik yatırım yaptı.

Trendyol, Ağustos 2021’de 1,5 milyar dolarlık yeni yatırım ile değerlemesini 16,5 milyar dolara çıkardı. Böylece Trendyol, “decacorn” tanımına sahip ilk Türk teknoloji şirketi oldu. Yeni yatırım turu, Amerika’nın önde gelen yatırım fonlarından General Atlantic ve dünyanın en büyük teknoloji şirketlerine yatırım yapan Japonya merkezli, SoftBank Investment Advisers yönetimindeki SoftBank Vision Fund 2 liderliğinde gerçekleşti. Berlin merkezli Princeville Capital, ADQ (BAE) ve Katar Yatırım Otoritesi (QIA) de yatırım turuna katıldı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın