Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon

Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon

Trendyol son günlerde süper indirimler sayesinde birçok insanın alışveriş yapmasını sağladı. Bununlada yetinmeyip yeni kampanyalar düzenledi. Bu kampanyalardan biride Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon Kazan oldu. Kampanyadan haberi olmayanlar için haber ve nasıl alındığına dair sizlere bilgiler vereceğiz bu sayede sizde Trendyol 20 TL indirim kuponu kazanabilirsiniz ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon Nedir?

Trendyol veya başka siteler üzerinden aldığınız ürünleri evinize kadar getiriyorlar. Tabi arada beklemek istemeyen zaman kaybetmek istemeyenlerde oluyor. Trendyolda eve gelmesini beklemek insanları teşvik etmek için bir kampanya düzenleyerek Trendyol Teslimat Noktası yerlerine gidip ürünlerini alanlara 20 TL indirim kuponu veriyor. Özellikle evi teslimat noktasına yakın olan kişiler için güzel fırsat olabilir.

Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon Nedir?
Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon Nedir?

Türkiyede Trendyolun toplamda 2 bin 500’ e yakın teslimat noktası bulunmakta eğer sizlerde 20 TL indirim kuponuna sahip olmak isterseniz, kargonuzu gidip kendiniz teslim aldığınızda 20 TL değerinde indirimi almış olursunuz. Bu indirim kuponu sayesinde Trendyol’dan yapacağınız alışverişlerde 100 TL olan ürüne indirimi kullanarak 80 TL’ ye alma hakkınız doğar.

Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon Nasıl Alınır?

Kampanyada sunulan 20 TL Trendyol indirim kuponunu almak için belirli şartlar vardır. Bunlar da siparişinizde bulunan ürünün eve gelmesini beklemeyip teslimat noktasından almaktır. Yapmanız gereken işlem Trendyol Mağazasından seçtiğiniz ürünlerin teslim aşama kısmına gelin.

Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon Nasıl Alınır?
Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon Nasıl Alınır?

Karşınıza 20 TL indirim kuponu kazan gibisinden bir yazı çıkar ve hemen altında ‘’Adrese Teslim Edilsin’’ ve ‘’Teslimat Noktasından Al’’ kısmından Teslimat noktasından al seçeneğini seçin. Devamında alt kısımda bulunan Yaşadığınız il ve ilçe seçeneğini seçin. Son işlem olarak yaşadığınız ilçede bulunan size en yakın teslimat noktalarından birini seçip işlemi tamamlayın. Ürününüz teslimat noktasına ulaştığında size Mail veya Cep Telefonunuza gelen SMS ile bilgilendirileceksiniz ve ürünü gidip teslim alabileceksiniz. Ürünü teslim aldığınızda Trendyol 20 TL indirim kuponu kazanacaksınız.

Trendyol Teslimat Noktasından Al 20 TL Kupon Yatmadı Sorunu

Trendyol Teslimat Noktasından Al kampanyasını seçtiniz ve kuponunuz gelmediyse sizlere bilgilendirerek kuponunuzu almanızı sağlayacağız. Öncelikle 20 TL indirim kuponunu alabilmeniz için Teslimat Noktasından Al Kampanyası kısmının seçili olduğuna dikkat edin. Seçili değilse indirimden yararlanamazsınız.

Ayrıca teslimat noktasına ürününüz ulaştığında size gelen bilgi sonrası teslimat noktasından ürünü aldıktan sonra indiriminiz hesabınıza tanımlanır. Eğer siz teslim noktasından ürünü aldınız ama birkaç gün geçmesine rağmen indiriminiz hesabınıza yansımadı ise, yapmanız gereken Trendyol Canlı Destek kısmından durumu anlatmanız olacaktır. Canlı destek size kısa sürede indiriminizin gelmesi için yardımcı olacaktır.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Semih çetin dedi ki:

    Hocam bende istenilenleri yaptım

  2. AYAZpolat dedi ki:

    Güzel bir set inşallah bana gönderirsiniz