TTNET Cayma Bedeli Hesaplama 2020

TTNET Cayma Bedeli Hesaplama 2020

TTNETCayma Bedeli Hesaplama 2020. TTNET Cayma Bedeli Nedir? TTNETCayma Bedeli Ödemezsek Ne Olur? İnsanlar gerektiği zaman herhangi bir sebep kaynaklı internet sağlayıcılarını değiştirmek isteyebilir. Taşınma bir sebep olabilir. Kullanıcı daha iyi bir paket bulmuş olabilir. İsterseniz bugün bir kullanıcı Ttnet sağlayıcısından sözleşmesi bitmeden çıkmak istese neler yaşar? Bunu inceleyelim.

TTNET Cayma Bedeli Hesaplama

TTNET Cayma Bedeli Hesaplama 2020
TTNET Cayma Bedeli Hesaplama 2020

Bu fiyatlandırma genelde internet sağlayıcısından bir diğerine değişir ama TTNET için eğer 12 aylık taahhüt yaptıysanız 950 TL eğer 24 aylık yaptıysanız 1500 TL ama durun sizler hemen kullanmaya devam ederim demeden önce şöyle bir durum var. Yaptığınız taahhüt süresinin ne kadarını kullandınız. Kalan ay miktarı azaldıkça bu fiyat azalır. Buradaki 12 ay 950 TL fiyatı İnterneti aldığınız ilk aylar çıkmak isterseniz diye hazırlanmış.

TTNET Cayma Bedeli Nedir?

Cayma bedeli dediğimiz şey bütün internet sağlayıcılarında vardır eğer cayma bedeli için sözleşme imzalarsanız daha az ödeme yaparsınız ama sözleşme süre bitmeden internet sağlayıcınızdan çıkamazsınız. Çıkmak için cayma bedeli ödemeniz gerekir ve bu ceza fiyatlandırması sağlayıcıdan sağlayıcıya değişir.

TTNET Cayma Bedeli Ödemezsek Ne Olur?

İnternet sağlayıcınız bu borcu faize bindirebilir ve size dava açabilir çünkü yazılı bir sözleşme imzalamışsınızdır ama gene de bunu İnternet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayıp sormanız daha sağlıklı bir hareket olacaktır. Onlar size anlık bilgi verebilirler.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.