e
sv

Türk Telekom Deprem Hediyesi 2021

764 Okunma — 31 Aralık 2020 21:12
Türk Telekom Deprem Hediyesi 2022
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türk Telekom Deprem Hediyesi 2021. Türk Telekom Deprem Hediyesi Nasıl Alınır? Türk Telekom Deprem Hediyesi İnternet Gelmedi, Ne Yapmam Lazım? Büyük GSM operatörleri deprem bölgesinde yaşayan depremzedelere internet ve bedava dakika verme kararı aldı. Türk Telekom ise bunlardan bir tanesi oldu. İsterseniz konunun ayrıntılarına bakalım. 

Türk Telekom Deprem Hediyesi Nasıl Alınır? (2021)

2021 yılında Türk Telekom Deprem Hediyesi almak isteyenler için tüm bilgileri güncel olarak burada paylaşıyoruz. Türk Telekom Twitter ile yaptığı açıklamada “ İzmir’in Seferihisar ilçesinde yaşanan deprem felaketi nedeniyle büyük üzüntü duyuyoruz. Bölgede bulunan müşterilerimize acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ücretsiz konuşma ve internet yüklenecektir. Geçmiş olsun. “ dedi. Öncelikle herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Operatörleriniz zaten sizin nerede yaşadığınızı biliyor. Yaşadığınız yer deprem bölgesi ise direkt bu hediyeler tarifenize eklenecektir.

Türk Telekom Deprem Hediyesi Nasıl Alınır?
Türk Telekom Deprem Hediyesi Nasıl Alınır?

Türk Telekom Deprem Hediyesi İnternet Gelmedi, Ne Yapmam Lazım?

Arkadaşlar böyle bir durum oldu ise ya operatörünüz sizin deprem bölgesinin dışında yaşadığınızı düşünmüş olabilir ya da hattınız başkasının üstüne ise ve o kişinin ikametkahı başka bir şehirde ise bu oldukça normal bir durumdur. Böyle bir durumda operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçebilirsiniz. Depremzede olduğunuzu söylediğiniz an size seve seve yardımcı olacaklardır.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Türk Telekom Deprem Hediyesi 2021