TürkAnime Neden Açılmıyor? (2023)

 TürkAnime Neden Açılmıyor? (2023)
Okunuyor TürkAnime Neden Açılmıyor? (2023)

TürkAnime Neden Açılmıyor? ülkemizde Anime dendiği zaman ilk akla gelen platformların başında olan “TürkAnime” son zamanlarda açılmıyor şikayetleri oldukça artmaya başladı. Platforma giriş yapamayanlar neden açılmadığını ve nasıl girebileceklerini araştırıyorlar. Konuyla ilgili yerli kaynaklarda yeterli bir bilginin olmamasından dolayı sizlere bu içeriği hazırladık. Bilindiği gibi Ülkemizde popüler olmayan şeyler büyük kitlelere hitap etmediği zaman büyük sitelerin veya haber kaynaklarının da dikkatini çekmiyor. Bu yüzden bazen talep görmediği gerekçesiyle güncel ve yeni bilgilere de yer verilmiyor.

Özellikle Türkiye de Anime konusunda güncel kaynak üretenlerin sayısı oldukça düşün. TürkAnime Neden Açılmıyor? sorusunun da hala cevaplanmamış olmasının sebebini buradan anlayabilirsiniz. Bizi uzun zamandır takip edenlerin yayın akışımızı bildikleri için “Neden Açılmıyor?” sorusunu bir de bize sormak istediklerini okuduk. Ve hemen bu içeriği hazırladık. Aynı zamanda içeriğimiz 2023 yılı boyunca devamlı güncellenmeye devam edilecektir. Türk Anime Neden Açılmyor? tekrarlandığı zaman yeniden açılmama sebebini de güncel haliyle böylelikle buradan okuyabileceksiniz.

TürkAnime Neden Açılmıyor?

TürkAnime ülkemizde kendi kitlesini oluşturmayı başarmış ve her geçen gün büyümeye devam eden bir platformdu. Lakin son zamanlarda “Açılmıyor” şikayetleri artmaya başladı. İlk akıllara gelen soru herhangi bir hukuki süreç yüzünden bir işlem mi görüyor olduğu için hemen araştırmalara başladık. Lakin sorunun aslında sunuculardan kaynaklı yaşanan bir problem olduğunu düşünüyoruz. Uzun süre kapalı kalan platform şuanda yayın hayatına devam ediyor. Lakin bu kesintiyle ilgili herhangi bir resmi açıklamaya denk gelmedik.

TürkAnime Neden Açılmıyor? (2023)
TürkAnime Neden Açılmıyor? (2023)

TürkAnime neden açılmıyor diyenler lütfen sitenin uzantısı yerine esas ismine odaklanarak platforma ulaşmaya çalışmaları gerekmektedir. Zorluk yaşayanlar için yukarıda bağlantı adresini sizlerle paylaşıyoruz. Bazen yaşanan hukuki sorunlar nedeniyle de domain yani sitenin adı veya uzantılarında değişiklikler yapılabilmektedir. Bizimde severek takip ettiğimiz ve sektöründe öncü olan platformun yayın akışına devam etmesine sevindik. Hakkındaki merak edilen soruları cevaplamaya devam edeceğiz. Eğer sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

İçeriği oluştururken tamamen sizin sorularınız göz önünde bulundurularak cevap şeklinde oluşturulmuştur. Türkiye de Anime hakkında güncel yayın yapanlar olsa da, insanların sorularını yanıtlayan veya haberleri paylaşan platformlar oldukça düşük. Bizde bu açığı gördüğümüz için sizlerin Animeler hakkında sordukları soruları en güncel veriler doğrultusunda cevaplamak adına içerikler oluşturmaya özen gösteriyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın