Turkcell “3 GB” Hediye Oyun Paketi

 Turkcell “3 GB” Hediye Oyun Paketi
Okunuyor Turkcell “3 GB” Hediye Oyun Paketi

Hediye Oyun Paketi kapsamında Turkcell kullanıcıları PUBG Mobile ve diğer belirli oyunlarda kullanabilecekleri 3 GB ücretsiz İnternet kazanabilirler. Bende bir Turkcell kullanıcısı olarak Hediye Oyun Paketi kampanyasından yararlanarak PUBG Mobile oyununu seçtim, herhangi bir ek ücret istemiyorlar. Daha detaylı bilgi için yazıyı okuyabilirsiniz.

Turkcell hattı kullanıcıları için çok güzel bir hediye oyna paketi kampanyası hazırladı. Belirli oyunlarda seçebileceğiniz 3 GB Hediye İnternet kazanacaksınız. Aralarında PUBG Mobile oyununda bulunduğu anlaşmalı bir çok oyun var. Bu oyunlardan yalnızca bir tanesini seçebiliyorsunuz ve yalnızca o oyunda kullanabileceğiniz 3 GB İnternet paketi ücretsiz şekilde sizin oluyor.

Bu hediyeden yararlanmak için faturalı, faturasız, bireysel veya kurumsal hiç fark etmeksizin yararlanabileceksiniz, yalnızca Turkcell kullanıcısı olmanız yeterli. Oyunculara yönelik bu pakette kullandığınız cihazınıza İnternet paketiniz hemen yüklenecek.

Hediye Oyun Paketi için başvuru yapabilmek ve bu hediyelerden yararlanabilmek için aşağıdaki bağlantılara başvurmanız gerekiyor.

Hediye Oyun Paketi

Hediye Oyun Paketi
Hediye Oyun Paketi

Hediye Oyun Paketi kampanyasından yararlanabilmek için Turkcell kullanıcıları aşağıdaki bağlantıya tıklamaları ve sonrasında gerekli basit işlemleri yapmaları gerekiyor.

Hediye Oyun Paketi kapsamında PUBG Mobile ve seçebileceğiniz bir çok oyunda geçerli 3 GB İnternet hediye edilecek. Sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın