TUSAŞ İnstagram Hesabı

 TUSAŞ İnstagram Hesabı
Okunuyor TUSAŞ İnstagram Hesabı

TUSAŞ İnstagram Hesabı merak edenler için kullandıkları resmi sosyal medya hesaplarının adreslerini paylaşıyoruz. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş olarak merak edilenleri resmi hesaplarından inceleyebilirsiniz. Ülkemizde azımsanmayacak derecelerde bu konularda meraklı ve ülkemizin yaptığı gelişmeleri takip etmek isteyenler var. Yaptığımız yerli ve milli projeler haricinde her ayrıntıyı takip edebilmenizi sağlayacak.

15 Mayıs 1984 Tarihinde Ankara’da kurulan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş., Türkiye’de hava platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, tamamlanması, yenilenmesi ve satış sonrası hizmetleri alanlarındaki teknoloji merkezidir. Şirket dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus A380’e ve askeri nakliye uçağı Airbus A400M’ye parça üretmektedir.

Ülkemiz sanayi ve teknoloji konusunda her ne kadar üretmiyor veya çalışmıyor gibi bir imaja sahip olsa’da bu kuruluş bu söylentilerin yalan olduğunu kanıtlıyor. TUSAŞ İnstagram adresini merak edenler için paylaşıyoruz.

TUSAŞ İnstagram

TUSAŞ İnstagram adresini aktif olarak kullanılıyor, aslında bu oldukça kötü bir durum. Gelişmeleri ve tüm yapılanları sosyal medyanın gücüyle önce ülkemize sonra’da dünyaya bu sayede duyurmak önemli. Teknolojinin ve sosyal medyanın hayatımızla iç içe olduğu günümüze ayak uydurmak zorunlu bir davranış. Şuanda ayak uyduramayanlar geleceği yakalayamazlar ve geri kalırlar.

TUSAŞ İnstagram
TUSAŞ İnstagram

Ülkemizde her gün yeni bir fenomen çıkartıyoruz ve bir süre sonra isimlerini bile unutuyoruz. Fakat uzun yıllardır ülkemize hizmet eden ve yaptıkları ile refah seviyemizi arttırmaya çalışan kuruluşları görmezden geliyoruz. Şahsen bilmeyenlerin’de bilmesi adına bu tarz sosyal medya hesaplarını paylaşmak istiyoruz. TUSAŞ İnstagram adresine ait bağlantıyı inceleyebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın