e
sv

TV8 10 Yaş Genç Programı Başvuru Formu

1313 Okunma — 24 Ekim 2021 15:57
TV8 10 Yaş Genç Programı Başvuru Formu
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TV8 10 Yaş Genç Programı Başvuru Formu için yarışmaya nasıl katılabileceğiniz hakkında detayları buradan sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda programa katılmanızı sağlayacak olan başvuruyu nasıl gerçekleştirebileceğinizi de anlatıyoruz. Acun Ilıcalı tarafından satın alınan TV8 yayınladığı programlarla oldukça gündemde olan bir kanal. Böylesine büyük ve kaliteli bir kanalda yayınlanacak olan 10 Yaş Genç isimli programa da haliyle katılmak isteyenlerin sayısı oldukça yüksek.

TV8 ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Görünüşünden memnun olmayan, kendini ihmal etmiş, aynalarla küsmüş kadınlar, ‘On Yaş Genç’te yeniden eski güzel günlerine geri dönecek. Uzman doktorlar ve kendi alanlarında deneyimli isimler, el ele verecek ve başvuruda bulunan adayları baştan ayağı değiştirip, on yaş gençleştirecek. TV8 izleyicisi, her hafta unutamayacağı masalsı bir değişime tanıklık edecek. TV8 10 Yaş Genç Başvurusu yaptıktan sonra seçilmeniz halinde uzman doktorların dokunuşlarıyla şimdiki görünüşünüzden daha genç bir hale geleceksiniz. Nasıl başvuru yapabileceğinize dair bilgiler aşağıda verildi.

10 Yaş Genç Programı Başvurusu Yap (TV8)

10 Yaş Genç isimli programa başvuru yapmak isteyenler TV8 kanalına ait olan ve burada yayınlanan programlara başvuru yapılması için bir İnternet sitesi hazırlandı. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında 10 yaş genç başvurusu yaparken sorulan sorulara ne yönde cevaplar vermeniz hakkında da sizleri bilgilendireceğiz.

[email protected] – Adresine mail atarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

10 Yaş Genç Programı Başvurusu Yap (TV8)
10 Yaş Genç Programı Başvurusu Yap (TV8)

10 yaş genç programına katılanlar farklı yaş gruplarında her türlü insandan oluşuyor. Amaç şuan ki halinizden 10 yaş daha genç göstermenizi sağlayacak olan dokunuşları yapmak. Uzman doktorlar eşliğinde şuan ki yaşınızdan 10 yaş daha genç görünmenizi sağlayacak işlemleri yapacaklar. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

10 Yaş Genç Başvurusu Nasıl Yapılır?

10 Yaş Genç Başvuru Formu için yukarıda verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Daha sonrasında TV8 tarafından oluşturulan resmi başvuru sitesine gönderileceksiniz. Oradan “10 Yaş Genç” programını seçin ve daha sonra başvurunuzu yapmaya başlayın.

Daha sonrasında [email protected] adresine mail atarak “10 Yaş Genç” programına başvuruda bulunmak istediğiniz söyleyin. İletişim adresinizden sizinle iletişime geçerek sizden bazı bilgiler isteyecekler. Daha sonrasında uygun görüldüğünüz taktirde programa katılabileceksiniz.

TV8 Nedir?

Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan TV8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek ulusal kanallar listesine katıldı.

TV8, 9 Eylül 2013’ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

Kanal 13 Kasım 2013’te Acun Ilıcalı’ya satılmıştır.

Acun Medya’ya geçmesiyle beraber tekrar format değişikliğine giderek TV8 eğlence kanalı oldu. Acun Ilıcalı’nın, kanalda haber programlarının bulunmasını istemediğini açıklamasının ardından, bunun sonucu olarak TV8 Ana Haber, Haberaktif gibi haber programları sona erdi, TV8’in haber departmanında çalışanların ise işlerine son verilip kanalla yollarının ayrılmasına gidildi. Ayrıca Kanaltürk’ten transfer edilen Telegol programı da yayından kaldırıldı.

Eylül 2014’ten itibaren Acun Medya’daki tüm programlar TV8’e taşındı. Ayrıca kanal Copa del Rey, Coppa Italia karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı. Mart 2016’dan itibaren NBA maçlarını da yayınlamaya başladı.

1 Eylül 2014 saat 20.00’de logosunu, jeneriklerini ve sloganını değiştirdi. Aynı zamanda Digiturk platformu üzerinden de eş zamanlı HD yayına geçti. 18 Şubat 2015’te TV8’in HD yayını, Türksat üzerinden de yayına başladı.

5 Ocak 2015’te Bu Tarz Benim’i Show TV’den transfer ederek yayınlamaya başladı.

3 Temmuz 2015 tarihinde Survivor All Star finali gerçekleşti.

12 Kasım 2015’te Doğuş Yayın Grubu, TV8’in hisselerinin %30’unu satın alarak kanala ortak oldu.

Mart 2016’da NBA yayın haklarını aldı.

6 Ekim 2016’da TV8,5 yayına başladı. 3 Mart 2017’de HD yayına geçti.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

TV8 10 Yaş Genç Programı Başvuru Formu