Twitch LoL Hesabı Birleştirme Nasıl Yapılır?

Twitch LoL Hesabı Birleştirme için uygulamanız gereken adımları bu sayfada sizlere anlatıyoruz. Nasıl Twitch TV hesabınızı League of Legends hesabınıza bağlayarak birleştirebileceğinizi detaylarıyla anlattık. Dünyanın en popüler strateji oyunu olan LoL artık popüler canlı yayın platformu Twitch ile hesapların birleştirilmesine imkan tanıyor. Bu sayede bir birinden güzel hediyelerin sahibi olabilir ve 2 platform arasındaki ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Twitch kullanıcılarının size doğrudan LoL hesabınıza ulaşabilmesi veya sizin diğer LoL oyuncularının Twitch hesaplarına ulaşabilmeniz gibi kolaylıklar da barındırmaktadır.

Twitch LoL Hesabı Birleştirme

Twitch TV platformunda bir hesabınız bulunuyorsa ve bu hesabını League of Legends (LoL) hesabınızla birleştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz. Bu birleştirme işinin ne işe yarayacağını bilmeyen oyuncular için ekstralarından da bahsedeceğiz. Fakat öncelikle bu içeriği oluşturmamızı sağlayan “Twitch LoL Hesabı Birleştirme Nasıl Yapılır?” sorusunun cevabını merak edenlere, bu işlemleri nasıl yapabileceklerini anlatmamız gerekiyor.

Twitch Prime hesabınızı LoL ile bağlamaktan farklıdır. Twitch.TV hesabınızı nasıl LoL hesabınızla bağlayabileceğinizi anlatıyoruz.

Reklam Alanı
Twitch LoL Hesabı Birleştirme
Twitch LoL Hesabı Birleştirme

Ayarlar sayfanızdan Twitch hesabınızı Twitter, YouTube ve Steam hesaplarınıza bağlayabilir, böylelikle içeriklerinizi topluluğunuzun sıkça ziyaret ettiği diğer mecralarda da paylaşabilirsiniz.

Bunun için, imleci gri onay simgesi üzerinde Bağlan seçeneğini görene kadar gezdirin. Beliren seçeneğe tıklayın ve ilgili hesabınızı bağlamak için işleme devam edin. İşlem tamamlandıktan sonra bağlantının başarıyla sağlandığını gösteren yeşil onay simgesi göreceksiniz.

Riot Games bağlantısını bulun ve daha sonrasında “Bağlan” butonuna tıklayarak hesaplarınızı birleştirin.

Reklam Alanı

Ne Yararı Olacak?

Twitch.TV hesabınızı League of Legends ile birleştirirken tüm RİOT Games ayrıcalıklarından da faydalanmanız sağlanacak. Canlı yayınlarda düzenlenen ödülleri kazandığınızda hesabınıza aktarılabilir. Ve aynı zamanda Riot Games tarafından düzenlenen etkinliklere katılarak ödüllerinizi hemen hesabınıza aktarabileceksiniz. Tüm bunlarla birlikte yeni çıkacak oyunlarda ödüller ve kapalı beta aşamasında oyunları deneme fırsatlarını da yakalayabiliyorsunuz.

5
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.