Twitch TV Klip İndirme Yöntemleri 2021

 Twitch TV Klip İndirme Yöntemleri 2021
Okunuyor Twitch TV Klip İndirme Yöntemleri 2021

Twitch TV klip indirme işlemi eskiden inanılmaz kolaydı. İsteyen kullanıcılar klip aldıktan sonra Save As yazısının ardından klipleri kendi yerel cihazlarına indirebiliyorlardı. 2018 yılında gelen bir güncelleme yüzünden artık bu işlem bu kadar kolay değil. Twitch TV klip indirme işlemini gerçekleştirebilme amaçlı gerekli bütün adımları makalemizde anlattık.

Twitch TV Klipleri Nedir?

Twitch TV Klipleri Nedir?
Twitch TV Klipleri Nedir?

Twitch TV klipleri genelde Twitch TV yayıncılarının yayın esnasındaki özel anlarını içerir. Bu özel anlar izleyiciler tarafından klip alma yöntemi ile Twitch TV içerisine kaydedilir. İşin özünde yayından kalma özel anlardır. Bu sayede bu klipler sonradan izlenebilecek şekilde Twitch TV anasayfasına bile düşebilir. Ek olarak YouTube için Twitch TV editi yapan içerik üreticileri bu klipleri genelde kaynak olarak kullanır.

Twitch TV Klip İndirme İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Twitch TV klip indirme işlemi bahsettiğimiz gibi eskiden Twitch TV tarafından izin verilen bir seçenekti ama şimdilerde bu işlemi gerçekleştirmek için bir dizi adımı uygulamanız gerekiyor. Bu bir dizi adım ile bahsettiğim şey aslında çok basit bir Chrome eklentisidir. Bu eklenti aracılığı ile bütün Twitch TV kliplerini rahatlıkla indirebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Twitch TV Klip İndir
Twitch TV Klip İndir

Twitch TV Klip İndirme için Yardımcı Programlar ve Siteler

Twitch TV klip indirme işlemi için Chrome eklenti marketine giriniz. Sonrasında ise Twitch Clip Downloader isimli eklentiyi aratınız ve kurunuz. Artık Twitch TV klip indirme işlemi için ne zaman Twitch TV platformuna girseniz. Seçenek olarak karşınızda göreceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın