Twitter Blue Nedir? ve Özellikleri Nelerdir?

 Twitter Blue Nedir? ve Özellikleri Nelerdir?
Okunuyor Twitter Blue Nedir? ve Özellikleri Nelerdir?

Twitter Blue Nedir? sorusunu cevapladıktan sonra özellikleri hakkında da sizlere en güncel bilgileri sunacağız. Hala gelişmekte olan özel sisteme ait detayları 2021 yılı boyunca aktarmaya devam edeceğiz ve sorularınızı cevaplayacağız. Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen Twitter ülkemizde de en çok kullanılanlar arasında yer alıyor. Hem mobil uygulaması hem de tarayıcı üzerinden girilebilen bu platform geçtiğimiz yıllarda bir çok kere erişim engeliyle karşılaşmıştı. Erişim kısıtlamalarında dahi hiç olmadığı kadar kullanıcı çeken bu platforma hala ilgi çok büyük. Geride bıraktığımız aylarda Twitter Blue isimli yeni bir sistem getireceğini ve bunda bir çok özelliğin olacağı söylenmişti. Şimdilerde ise bu yeni gelecek sistemle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Kullanıcılar Twitter Blue Özellikleri Neler olacak? ve nedir bu? gibi sorular sormaya başladılar.

Twitter Blue Nedir?

Twitter Blue Nedir?
Twitter Blue Nedir?

Twitter Blue, Twitter uygulamasında kullanılmayan bir çok özelliği kullanabilmenizi sağlayacak bir abonelik sistemidir. Aylık veya yıllık olarak abone olarak bunun sağladığı imkanları ve özellikleri kullanabileceksiniz. Tamamen ücretsiz olan Twitter uygulamasında herhangi bir reklama da yer verilmemesi gelirinin sabit ilermesine sebep oluyordu. Getirecekleri bu yeni abonelik sistemine katılanlara farklı ara yüz ve daha bir çok farklı özellik sunacakları için kaliteli hizmet seçeneği sunmuş olacaklar.

Twitter Blue Özellikleri

Twitter Blue Özellikleri hala tamamlanmamıştır, aynı zamanda satışa sunulduktan sonrada geliştirilmeye devam edecek ve yeni özellikler eklenecektir. Şuanda kesinleşmiş ve yapılmış özelliklerden sizlere bahsedeceğiz. Son haberlere göre aylık 30,99 TL olacağı söylenen Twitter Blue aboneliğinin fiyatı resmi olarak henüz açıklanmamıştır.

Twitter Blue Özellikleri
Twitter Blue Özellikleri

Özellikleri:

  • Yeni arayüz
  • Yeni emojiler
  • Mesaj silme özelliği
  • Profil kişiselleştirmesi


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın