Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar (2022)

 Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar (2022)
Okunuyor Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar (2022)

Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Elon Musk paylaştığı bir tweet ile bundan sonra Twitter’da doğrulanmış hesap rozeti olan “mavi tik” için kullanıcıların aylık 8 dolar ödeyeceğini açıkladı. Hatırlarsanız Musk, önceki günlerde doğrulanmış hesap rozeti için kullanıcıların aylık 20 dolar ödeyeceğini açıklamıştı. Twitter’ın yeni sahibi bu konuda geri adım atmış oldu. 

Amacımız Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar

Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

Twitter Mavi Tik Satın Al - 8 Dolar (2022)
Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar (2022)

Twitter ile çalışmayı tercih eden yayıncılar, bu ücretten muaf tutulacak. Kamuya mal olmuş kişilerin hesaplarında ise şu an politikacıların profillerinde görüldüğü üzere kullanıcı adının yanında bir etiket yer alacak. Elon Musk’ın açıklaması Twitter’da tartışma yarattı. Bu yaklaşıma karşı çıkan isimlerden biri de Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin oldu. Buterin, ödeme yoluyla ile kullanıcıların kendisini doğrulamasının, mavi tik’in itibarına ve sahtekarlık karşıtı rolüne zarar vereceğini belirtti. Ancak bu süreçte gerçek bir doğrulama yapılacaksa, sonucun farklı olacağını dile getirdi. 

Twitter Mavi Tik Satın Al – 8 Dolar sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın