Uber İzmir Telefon Numarası (2021)

 Uber İzmir Telefon Numarası (2021)
Okunuyor Uber İzmir Telefon Numarası (2021)

Uber İzmir Telefon Numarası ile randevu alabilir ve anında bulunduğunuz konuma çağırabilirsiniz. Aynı zamanda rezervasyon yaptırmak veya soru sormak içinde yine bu telefon numaraları sayesinde iletişime geçebilirsiniz. 2021 Yılında değişen iletişim numaraları ve hizmet bölgeleri nedeniyle Uber taksilerinin tekrar İzmir’de hizmete girmesinin ardından telefon numaraları merak edilmeye başlandı. Daha önceleri taksicilerin gazabına uğrayan Uber şoförleri daha sonrasında Korona virüsü nedeniyle hizmetlerine ara vermişlerdi. Şimdi tekrar İzmir de hizmete başlayan Uber için telefon numarası aramaları çok fazla artmaya başladı. Neredeyse taksi parasına daha konforlu ve kaliteli bir ulaşım hizmeti sağlayan Uber şirketinin İzmir’de de hizmet sağlaması herkesin beğenisini topladı.

Uber İzmir Telefon Numarası

Uber için verdiğimiz telefon numarası yalnızca İzmir için geçerlidir. Mobil uygulama üzerinden çağırmak istemeyenler bu yöntemle de uber yolculuğu yapabilecekler. Güncel telefon numarası adreslerinden iletişime geçerek şikayet, istek ve önerilerinizi de söyleyebilirsiniz. Uber telefon numarası olarak verilen numaradaki İzmir hattı 7/24 hizmet sağlamaktadır. Covid-19 tedbirlerinde yolcuların virüs kontrolü yapılmaktadır. Aynı zamanda şoförlerinizin de kontrolü düzenli sağlanacaktır. İzmir Uber telefon numarası hakkında bir eleştiriniz veya söylemek istediğiniz bir şey varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Uber İzmir Telefon Numarası
Uber İzmir Telefon Numarası

Uber uygulamasının verdiği ücretsiz ulaşım imkanlarından da bu sayede yararlanabilirsiniz. İzmir de hizmete başlayan Uber telefon numarasını yukarıda güncel olarak bulabileceksiniz. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız bu durumu muhakkak bize bildirmeyi unutmayın. Sizler için gerekli yerlere durumunuzu arz edebiliriz. 2021 yılındaki güncel telefon numarasıyla iletişim kurmanızı sağlayacak adreslere yer verilmiştir.

Uber İzmir de Telefon Numarası Harici Nasıl Çağırılır?

1. Adım

Yolcu uygulamayı açar

Yolcu, “Nereye?” kutucuğuna varış noktasını girer; aracın büyüklüğü, yolculuk ücreti ve tahmini varış süresi için her yolculuk seçeneğini gözden geçirir; istediği seçeneği tercih eder ve alımı onaylar.

2. Adım

Yolcu, bir sürücü ortağı ile eşleştirilir

Yakınlardaki bir sürücü ortağı, yolcunun yolculuk çağrısını görür ve seçerek kabul eder. Sürücü ortağı aracıyla yolcunun bulunduğu konuma yaklaşık bir dakikalık bir mesafeye geldiğinde, yolcuya otomatik olarak bildirim gönderilir.

3. Adım

Sürücü ortağı yolcuyu alır

Sürücü ortağı ve yolcu, birbirlerinin adlarını ve varış noktasını doğrular. Ardından, sürücü ortağı yolculuğu başlatır.

4. Adım

Sürücü ortağı, yolcuyu varış noktasına götürür

Uygulama, sürücü ortağına ayrıntılı yol tariflerine erişim seçeneği sunar.

5. Adım

Sürücü ortağı ve yolcu puan verir ve görüş bildirir

Her yolculuğun sonunda, sürücü ortakları ve yolcular birbirlerine 1 ile 5 yıldız arasında bir puan verebilir. Yolcular ayrıca sürücü ortağına övgüde bulunabilir ve doğrudan uygulama üzerinden bahşiş verebilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın