Ubisoft Bedava Oyun Listesi (2020 Aralık)

 Ubisoft Bedava Oyun Listesi (2020 Aralık)
Okunuyor Ubisoft Bedava Oyun Listesi (2020 Aralık)

Bildiğiniz üzere Ubisoft son zamanlarda yılın sonuna yaklaşmamızdan dolayı bedava oyun dağıtma kararı aldı. Bu oyunların ne olduğu ne yazık ki belli değil. Bu makalemizde Ubisoft bedava oyunlarını nasıl alacağınızı anlatacağız. Makalemizi yararlı bulmanız umudu ile ayrıntıları içerikte bulabilirsiniz. Türkiye’de oyun dünyasında özellikle indirimleri bekliyoruz. Bu bedava oyunlar ise açıkçası oyunculara ilaç gibi geliyor.

2020 Aralık – Ubisoft Bedava Oyun Nasıl Alınır?

Ubisoft isimli şirket 19 Aralık 2020 tarihine kadar her gün bedava bir oyun vereceğini açıkladı. İnsanlar bunun üzerine nasıl alacaklarını anlamaya çalıştılar. Ubisoft anlaşılan o ki Ubisoft Connect Launcher aşırı yüklenmeden çökmesin diye başvuru ve form sistemi getirdi. Teknik olarak herkesi zaten kabul ediyorlar. Sadece ama herkesin aynı anda Launcher içine sokup Launcher’ın çökmesini önlemek gibi duruyor.

Ubisoft Bedava Oyun
Ubisoft Bedava Oyun

Ubisoft bedava oyunlarını almak için Ubisoft sitesinden oyunlar için oluşturulmuş link ile formu doldurup gönderiyor ve bekliyorsunuz. Sonrasında Ubisoft Connect kullanarak ara sıra kontrol ediniz. Rahatlıkla oyunları alabilirsiniz.

Ubisoft Bedava Oyun Listesi 

Elimizde ne yazık ki bu oyunların bir listesi bulunmuyor çünkü oyunlar dağıtılırken de hangi oyunun dağıtıldığı kullanıcılar tarafından bilinmiyordu. Bu sebepten dolayı bilgi eksikliği kaynaklı olarak bu konuda yardımcı olamıyoruz. Ek olarak oyunlar 19 Aralık tarihine kadar dağıtıldığından dolayı dağıtım durduruldu. Bu yüzden dolayı başvuru sayfası kapanmış eğer ileride tekrar bedava oyun dağıtılır ise bu form sayfası yeniden aktif edilebilir.

Bütün bunların dışında Epic Games Launcher uygulamasını indirmenizi tavsiye ederim. Epic Games ocak ayına kadar her gün yeni bir oyunu akşam saat 19:00’da bedava yapacak. Bu sayede bir sürü güzel oyuna sahip olabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın