ucm30.com PUBG Mobile İncelemesi

ucm30.com PUBG Mobile İncelemesi

ucm30,com PUBG Mobile sitesi ile ilgili bir inceleme yazısı hazırladık. Genellikle hile veya türevi kodlar arayan oyuncuların ziyaret ettikleri bir uzantı. Daha önce oyuncuları kandıran ve dolandırmaya çalışan sahte siteler hakkında inceleme yazıları hazırlamıştık. ucm30 com olarak bilinen site ile ilgili bizlere sorulan soruları’da yanıtlamak amacıyla böyle bir inceleme yazısı hazırladık.

PUBG Mobile oyuncuları oyuna para yatırmadan Bedava UC veya Kostüm kazanmak istiyorlar ve bu yüzden isteklerini karşılayabileceklerini iddia eden sahte sistemlerin tuzaklarına düşüyorlar. Yazımızda tüm bu sahte ve yalancı sistemleri deşifre ediyoruz. Güvenliğiniz için yazımızı dikkatli okuyun.

ucm30 com PUBG Mobile

ucm30 com PUBG Mobile, yurt dışı kaynaklar tarafından kurulan sahte görünümlü bir sitedir. Sitenin görünümünü PUBG Mobile resmi İnternet sitesine benzeterek oyuncuları kandırmaya çalışıyorlar. Gerçek siteye girdiklerine inan oyuncular bu güvenle birlikte ucm30com sitesinin tuzağına düşmüş oluyor.

ucm30 com PUBG Mobile
ucm30 com PUBG Mobile

İnternet sitesi içerisinde UC veya Silah, Araba Kostümleri yer alıyor. Collect butonuna bastığımız zaman PUBG Mobile hesabına giriş yapmamızı istiyorlar. Facebook veya Twitter hesabımız ile giriş yapmamızı istedikleri şey bir tuzak. Buradan giriş yaparsanız hesaplarınız ele geçirilmiş olur. ucm30.com PUBG tuzağına düşmeyin. Sahte bir site ve sahte hediyeler ile sizleri kandırmaya çalışıyorlar. Güvenliğiniz için bu tür sitelerden uzak durun.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Haluk dedi ki:

  Çok sağolll aldım

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Keyifli oyunlar

 2. Egemen demirtaş dedi ki:

  Teşekkürler

 3. 5470222749 dedi ki:

  Nasıl oca