Ünal Turan Ferrari Kaza Videosu İzle (İnstagram)

 Ünal Turan Ferrari Kaza Videosu İzle (İnstagram)
Okunuyor Ünal Turan Ferrari Kaza Videosu İzle (İnstagram)

Ünal Turan, Ferrari marka aracıyla hız yaparken kaza yaptığı haberlerinin ardından insanlar “Ünal Turan Ferrari Kaza Videosu İzle” araştırmaları yapmaya başladılar. Modifiye kültürüne ülkemizde yön veren popüler sosyal medya fenomeni Ünal Turan geçtiğimiz gün nişanlısıyla birlikte kullandığı Ferrari aracıyla oldukça sürat yapmaya başladı ve bu anı videoya çekiyorlardı. Süratli olarak seyir halindeyken arabasının lastiğinin patlaması sonucunda kaza yaptı ve arabası kullanılamayacak hale geldi. Bu anların videoya kaydedilmiş olması ve kazanın büyüklüğü nedeniyle ünlü fenomenin hem de nişanlısının sağlık durumu herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Görüntülerin sosyal medyada yarım paylaşılması ve tam video görüntülerinin yayınlanmaması insanların kaza anının geniş ve tam videounuzu izleme merakıyla araştırılmaktadır.

Ünal Turan Ferrari Kaza Videosu İzle

Ünal Turan Ferrari Kazası sırasında bu anları video da olması herkesin konuya ilgisini daha da arttırmakta. Yaptığı modifiyelerle ve sosyal medya platformunu etkili kullanmasıyla bilinen Ünal Turan, Ferrari markaları arabasıyla hız yaparken, nişanlısı da yanında onu videoya çekiyordu.

hız1

Süratinin artması aslında onun alışık olduğu ve zevk aldığı bir durumdu. Ayrıca Ferrari markalı araba zaten bu süratlere çıkabilecek donanıma sahip bir araç. Yol durumu da buna müsait olduğu için Ünal Turan tüm profesyonelliğiyle aracını deniyordu. Yanında bulunan nişanlısı bu anları çekerken birazdan kaza yapacağını bilemezdi.

hız2

Arabanın Tekerinin patlamasıyla oluşan kazaya ait videodaki son görüntüler bunlar. Daha sonrasında arabanın dışardan çekimi ile kazanın boyutunu daha iyi anlayabiliyoruz.

hız3

Ünal Turan Ferrari Kazası Videosu ile İnstagram hesabından sevenlerine paylaşımlarda bulundu. Ve sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi. 14 milyon TL değerindeki Ferrari markalı arabanın da süratliyken tekerinin patlama sebebi henüz bilinmiyor.

Aracının kazadan sonraki halini görenler kazanın büyük boyutunu aslında buradan anlayabilirler. Böylesine süratli ve vahim bir durumla yaşanan kazada aslında Ferrari markalı aracın içerisindeki yolcuyu da etkili koruduğunu görebiliyoruz.

Kaza Sonrasında İnstagram Hesabından Açıklama Yaptı

ACIKLAMA

Ferrari Kaza Anını Videoya Çeken Ünal Turan Kimdir?

Ünal Turan, Türkiye’nin önde gelen otomotiv modifiye ustalarından biridir. İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Otomobillere olan ilgisi çocukluk yıllarında başlamıştır. İlk olarak lise yıllarında babasının eski otomobilini modifiye etmeye çalışarak bu alana ilgi duymuş ve yeteneğini keşfetmiştir.

Modifiye alanındaki başarısı ve özgün tasarımları sayesinde adını duyurmuştur. Özellikle ünlü spor arabaların modifiye edilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Kendisi aynı zamanda bir TV programında da yer almış ve modifiye konusunda bilgi ve deneyimlerini paylaşmıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL