Undertale Türkçe Yama 2020 Yılında Geliyor

 Undertale Türkçe Yama 2020 Yılında Geliyor
Okunuyor Undertale Türkçe Yama 2020 Yılında Geliyor

Undertale Türkçe Yama profesyonel olarak çevrilmiş alt yazı ile 2020 yılında geleceği duyuruldu. Fan yapımı olarak hazırlanacak olan yamanın tüm gelişmelerini buradan takip edebileceksiniz. İnternet’te %100 olarak sunulan Türkçe Yama paketlerinin kalitesiz olmasından dolayı çoğu oyuncu bu oyunu oynamamıştı. Fakat oyunun çıkmasının üzerinden 5 yıl geçtikten sonra nihayet Türkçe Yama profesyonel bir şekilde hazırlanacağı duyurusu yapıldı.

Undertale, canavarlar ve insanların birlikte yaşadıkları bir gezegendeki hikayeyi anlatan RPG oyunu. Geçmiş yıllarda İnsanlar ve canavarlar çok büyük savaşa giriyorlar ve savaşı kaybeden canavarlar bir dağa hapsediliyor. Bizim oyunda kontrol ettiğimiz karakter canavarların hapsedildiği dağın içerisine düşüyor ve olaylar gelişmeye başlıyor. RPG oyunlarının en sevilen yanı oyunlardaki karakterimize biz yön veriyor ve hikayeye müdahalelerde bulunabiliyor. İsterseniz savaşın ve katliam yaratın, isterseniz orta yolu bularak çıkmaya çalışın.

Undertale Türkçe Yama ile oynamak oyunu anlamanızı ve daha fazla zevk almanızı sağlayacak. Oyundaki hikaye ve konuşmaları yakalayamadığınız, anlayamadığınız zamanlarda oyunla ilgili çok soru işaretleri olacağı için tam zevk alamazsınız.

Undertale Türkçe Yama

Undertale Türkçe Yama ile oyunu oynamak çok zevkli ve eğlenceli olacak. Aynı zamanda hikayenin sürükleyiciliğine kendinizi kaptırarak göz açıp kapatana kadar bitirebilirsiniz. Çok iyi derecede İngilizce bilmeyen oyuncular yinede oyunu oynayabilir fakat hikayeyi anlayamadıkları için oyundan tam zevk alamazlar. Oyunu daha önce oynadıysanız bir de Türkçe Yama ile oynamayı deneyin. Oyunu daha önce oynasanız bile Türkçe Yama ile tekrar oynadığınız zaman yeni bir oyun oynamış kadar olacaksınız.

Undertale Türkçe Yama
Undertale Türkçe Yama

Ülkemizde video oyunlara Türkçe Yama hazırlayan çok fazla ekip var. Fakat oyunu noktasından virgülüne kadar %100 derecede çeviren profesyonel ekiplerin sayısı çok az. Yapılan duyuruda Undertale Türkçe Yama hazırlığına başladıklarını ve bitişe yaklaştıklarını duyurdular. Bu sayede ücretsiz bir şekilde oyunu tamamen Türkçe bir şekilde oynayabileceksiniz.

Undertale Sistem Gereksinimleri

Undertale Türkçe Yama haberinden sonra oyunu oynamak isteyen oyuncular için sistem gereksinimleri bilgilerini paylaşıyoruz.

Minimum Sistem Gereksinimleri için:

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 128 MB
 • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri için:

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7 veya 10
 • İşlemci: 2 GHz+
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 MB
 • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
Undertale Türkçe Yama

Undertale Türkçe Yama ile ilgili 2020 yılındaki gelişmeleri güncel haber olarak buradan aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
 • Avatar for R4VeN R4VeN dedi ki:

  Sonunda. Zaten İnternetteki Türkçe Yama’lar Artık Çalışmıyor. Umarım En Kısa Zamanda Gelir…

Bir Yorum Yapın