Uplay Kurtarılamaz Bir Hata Saptadı 2020

Uplay aslında bir oyun dağıtıcısıdır. Ubisoft yapımı oyunların satıldığı Uplay’in pek de ucuz olduğu söylenemez ama oyunların ulaştığı satış seviyesi inanılmaz. Uplay gibi bir uygulamada kurtarılmaz bir hata saptadı bir hata olmaz. İsterseniz konunun derinliklerine beraber inelim ve Uplay Kurtarılamaz Bir Hata Saptandı. Neymiş? Beraber bakalım. 

Uplay Kurtarılamaz Bir Hata Saptadı Sorunu Nedir?

Bu genelde günümüzde birçok firmanın oyunu birçok platformda satıldığı için işlemlerin optimize gerçekleşememesinden kaynaklı bir hata olmalıdır. Örnek olarak Epic Games içerisinde bulunan bir Ubisoft oyunu aldığınızda oyunu çalıştırdığınız zaman oyunlar Uplay profiliniz ile çalıştığı için aynı zamanda Uplay de açılıyor. Bu durumda böyle bir hataya sonuç veriyor.

Uplay Kurtarılamaz Bir Hata Saptadı
Uplay Kurtarılamaz Bir Hata Saptadı

Uplay Kurtarılamaz Bir Hata Saptadı Sorunu Çözümü

Bu tarz durumlarda benim en sert ve kesin çözüm önerim bütün oyun sağlayıcılarınızı. En azından birbirine bağlı olanları silip, yeniden yüklemenizdir. Oyunlarınız silinebilir veya oyunlarınızı başka bir diske kopyalayabilirsiniz. Bunun dışında sisteminizde bulunan arka plan dosyalarını Windows 10 çalıştır aracı sayesinde temizleyiniz.

Reklam Alanı

Ek olarak DNS ayarlarınızı değiştirmek işinize yarayabilir. Sizlere tavsiyem Google DNS kullanmanız olacaktır. Diğer bir yöntem ise çalıştıra denetim masası yazıp giriyoruz > sistem ve güvenlik > yöntemsel araçlar > hizmetler > ssdp bulmaya sağ tıklayıp özellikler > başlangıç türü otomatik olarak ayarlıyoruz uygula ve tamam diyoruz > ekranları kapatıp PC’yi yeniden başlatın ve deneyin.

Son olarak da ayarlar > zaman ve dil > dil > yönetici dil ayarları > biçimler > ek ayarlar > ondalık simgesi, ise. Yapın uygula ve tamam deyip çıkın PC’yi kapayıp açın tekrar kontrol edin değiştirdiğiniz gibiyse UPlay’i yönetici olarak çalıştırın deneyin.

Reklam Alanı
10
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.