e
sv

Son Dakika: VakıfBank Mobil Çöktü [2020]

1342 Okunma — 20 Eylül 2020 09:14
Son Dakika: VakıfBank Mobil Çöktü [2021]
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

VakıfBank Mobil Çöktü, son dakika haberi olarak aktarılmaktadır. 2020 yılında uygulamanın neden çöktüğünü ve nasıl düzeleceği bilgilerini de paylaşıyoruz. VakıfBank Mobil Bankacılık Çöktü, bir süredir kullanıcılar uygulamaya giremiyorlar. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sunucu bakımından kaynaklanabileceği düşünülen sebeplerden dolayı uygulamaya erişemeyen kullanıcılar VakıfBank Mobil Çöktü sorgulamasıyla neler olduğunu anlamaya çalışıyor.

VakıfBank Mobil Çöktü

VakıfBank Mobil Çöktü, genellikle sunucu bakımı veya ön görülemeyen bazı sebeplerden oluşabilecek bağlantı kopukluklarıdır. Kullanıcılar Mobil Bankacılık uygulamasına erişemedikleri zaman VakıfBank Mobil Çöktü gibi aramalar gerçekleştiriyorlar. Fakat uygulamaya girememeniz bunun çöktüğü anlamına gelmez.

VakıfBank Mobil Çöktü
VakıfBank Mobil Çöktü

VakıfBank Mobil Çöktü yanlış bir tabir olacağı için bakımda demek daha doğru olacaktır. Bir süre bekledikten sonra uygulamaya tekrar giriş yapabilirsiniz. Eğer hala uygulamaya giremiyorsanız bu başka bir sebepten meydana gelen bir sorundur.

VakıfBank Mobil Bankacılık Nedir?

VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile kolay ve hızlı bankacılık cebinizde. Bankacılık işlemlerinizi tek şifre ile kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. VakıfBank Mobil Çöktü haberleriyle ilgili güncel bilgiler paylaşılmaya devam edilecek.

VakıfBank Mobil Bankacılık Nedir?
VakıfBank Mobil Bankacılık Nedir?

Mobil Bankacılık uygulaması ile hesap bakiyenizi, bilgilerinizi, ekstrenizi görüntüleyebilir, para transferi, yatırım, kredi kart işlemlerinizi ve ödemelerinizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

VakıfBank Mobil Çöktü gibi haberlerin aksine resmi açıklamaları takip edebilirsiniz. VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile birlikte yeni güvenlik ürünümüz Cep İmza’ya da sahip oluyorsunuz. Cep İmza, işlem güvenliği sunarak VakıfBank İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarını daha güvenli ve kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır.

İnternet Bankacılığı üzerinden yaptığınız işlemler için Cep İmza detaylı onay ekranlarını kullanır ve güvenli bankacılığın rahatlığını yaşarsınız.
Uygulamayı indirdikten sonra aktivasyon adımlarını takip edin ve size özel uygulama şifrenizi oluşturarak kolay bankacılığın keyfini yaşamaya başlayın.

Mobil Uygulama ve Cep İmza şimdilik sadece bireysel müşterilerimiz içindir.

Uygulamamızı daha verimli kullanabilmeniz için bazı izinler istiyoruz. Aşağıda, bu izinlere neden ihtiyaç duyulduğunu bulabilirsiniz.

YouTube video
VakıfBank Mobil Bankacılık

• Telefon izinleri: Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni uygulama üzerinden arayabilmeniz için izin istenmektedir. Vakıfbank sizin izniniz olmadan kimseyi aramaz.
• Konum izinleri: En yakın Vakıfbank ekranında en yakın şube ve ATM’lere erişim için istenmektedir.
• Google servislerine erişim izni: En Yakın şube ve ATM’ler için Google Maps kullanabilmeniz için gereklidir.
• Ağ bağlantıları ve WiFi bağlantı izinleri: İnternete bağlanarak uygulamayı kullanabilmeniz için istenmektedir.
• SMS okuma izni: Sadece Vakıfbank’tan gönderilen SMS şifrelerin sizin yerinize otomatik girilerek doğrulama yapılması içindir.
• Fotoğraf/Medya içerikleri izni: Uygulama performansını arttırmak için uygulama içerisindeki görsellerin telefon üzerinde saklanması için gereklidir.
• Kimlik izni: Google servislerine erişmek ve Cep İmza bildirimlerini iletmek için gereklidir.

VakıfBank Mobil Çöktü konusuyla ilgili 2020 yılına ait güncel ve son dakika bilgilerini aktarmaya devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Son Dakika: VakıfBank Mobil Çöktü [2020]