Valerien İsmael İnstagram Hesabı (2022)

 Valerien İsmael İnstagram Hesabı (2022)
Okunuyor Valerien İsmael İnstagram Hesabı (2022)

Valerien İsmael İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Valerien İsmael isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Valerien İsmael İnstagram Hesabı

Valerien İsmael İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Valerien İsmael” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Natasha Oakley İnstagram Hesabı
Valerien İsmael İnstagram Hesabı

Aşağıdaki yorum alanına “Valerien İsmael İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Valerien İsmael İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Valerien İsmael İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Ismaël, futbola doğduğu şehrin takımı olan Strasbourg’un altyapısında başladı. 1993-1998 yılları arasında giydiği Strasbourg’la 87 maça çıkıp 1 gol attı ve 1996-97 sezonunda takımıyla Coupe de la Ligue şampiyonluğu yaşadı. Ismaël, 1998 yılının ocak ayında 2,750,000 £ karşılığında İngiliz kulübü Crystal Palace FC’ye transfer olarak kulüp tarihinin en pahalı futbolcusu oldu. Ancak buradaki günleri pek parlak geçmedi ve on ay oynadıktan sonra ekim ayında ülkesine dönerek RC Lens’le anlaştı. O sezon Lens ligi orta sıralarda tamamlarken Ismaël, 20 maça çıktı ve sezon sonunda bir kez daha Lig Kupası sevinci yaşadı.

Başarılı futbolcu, 2000-01 sezonunun ikinci dönemini kiralık olarak eski takımı RC Strasbourg’da geçirdi. Bu kısa sürede takımıyla Coupe de France şampiyonluğu yaşarken, sezon sonunda takımı ligi son sırada tamamlayıp küme düşünce tekrar Lens’e döndü. 2001-02 sezonu hem takım hem de Ismaël için çok başarılı geçti. Ligde şampiyonluk kıl payı Olympique Lyonnais’a kaptırılırken, Ismaël 33 maçta 4 gol attı. Fransız futbolcu ertesi sezon sürpriz bir kararla lige yeni yükselen eski takımı RC Strasbourg’a transfer oldu. Mavi beyazlı ekip ligi orta sıralarda tamamlarken, Ismaël 26 maça çıkıp 2 gol attı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın