e
sv

Valorant 6.03 Yeni Yama (Güncelleme) Notları

596 Okunma — 15 Şubat 2023 16:45
Valorant 6.03 Yeni Yama (Güncelleme) Notları
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant 6.03 Yeni Yama (Güncelleme) Notları için tüm merak ettiklerinizi giderecek ve sizlere konuyla ilgili en iyi yardımcı içeriği sunacak olan bu içeriğimiz devamlı güncel tutulmaktadır. Amacımız sizlerin araştırdığı buradaki içerik ile ilgili 2023 yılındaki en kapsamlı bilgileri sunmak. Aşağıdaki detaylar arasında işinize yaramadığını düşündüğünüz fazlalıklar varsa bize bildirebilirsiniz.

Valorant 6.03 Yeni Yama (Güncelleme) Notları arayanlar için yapılan tüm güncellemelere ait haberleri buradan öğreneceksiniz. Bu sayede eski yama notlarını da takip edebilirsiniz. Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Oyuna gelen son güncelleme ile nelerin eklendiğini ve değiştiğini yapılan yama notları duyurusuyla öğrenebilirsiniz. Yamalar hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Valorant 6.03 Yama “Güncelleme” Notları (YENİ)

Valorant 6.03 Yama “Güncelleme” Notları (YENİ) yeniden eskiye doğru inmektedir, en yukarıdaki yama en son yapılan yamaya ait not olarak geçiyor. Sorularınızı ve gelen yama hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Valorant Yama Notları
Valorant Yama Notları

Merhaba! Ben Jo-Ellen. Tam Gaz’a dair verdiğiniz geribildirimler için çok teşekkürler. Bu oyun modunu bu kadar sevmiş olmanız bizi epey mutlu ediyor. Ek olarak bir Killjoy ve Raze değişikliği ve birçok hata düzeltmesi de getirdik.

Killjoy

Son Chamber dengelemesi ve Killjoy’un Tecrit’inin (X) güvenilirliğinin artması neticesinde Killjoy oyunda çok önemli bir Gözcü ajan haline geldi. 5.12 Yaması’nda getirdiğimiz hasar ve can değişiklikleri sırasında Killjoy’un taretinin ekosistemdeki yerini düşünerek can değerini azaltmamıştık. Mevcut durumda ise aşağıdaki değişiklikleri yapma kararı aldık.

Taret’in (E) can değeri azaldı: 125 >>> 100Taret’in (E) can değerini azaltarak rakiplerin özellikle düşük hasarlı silahlar kullanırken bu yetenekle daha kolay baş edebilmesini sağlıyoruz.
Tecrit (X) puan bedeli arttı: 7 >>> 8Killjoy’un ultisinin karşı oyun planı olmayan rakiplere karşı güçlü bir koz olduğunu biliyoruz ve bununla bir sorunumuz yok ancak halihazırdaki güvenilirliğini göz önünde bulundurunca bu yetenek olması gerekenden daha sık kullanılıyordu.

Raze

Yeteneğin ikincil mekaniğini de göz önünde bulundurunca Bombot’un istihbarat toplama süresinin oyun için sağlıklı seviyenin üzerinde olduğunu düşünüyoruz. Bombot’un Raze ve takımı için köşeleri temizleyebilmek adına daha temkinli kullanılmasını sağlayabilmek amacıyla yeteneğin kat edebileceği mesafeyi kısaltıyoruz.

Bombot’un (C) süresi azaldı: 10 sn. >>> 5 sn.

MOD GÜNCELLEMELERİ

Tam Gaz

 • Tam Gaz betasının ocakta sona ereceğini söylemiştik hatırlarsanız. Beyaz bir yalan söylemiş olduk çünkü modu kalıcı hale getirmeye karar verdik. Geribildirimleri hâlâ bekliyoruz ama!

SOSYAL GÜNCELLEMELER

 • Gerçek Zamanlı Metin Değerlendirmesi (şimdilik sadece Kuzey Amerika’da) ajan seçim ekranına eklendi.

GİDERİLEN HATALAR

 • Sage, Neon, Jett ve Yoru’nun saç yükseklikleri standart dikey uzunluğa uygun olacak şekilde değiştirildi.
 • Yapay zekâ (örn. Skye’ın İzsürenler’i [X]) artık Pearl’de Savunan Taraf Başlangıcı’nın yakınındaki yalnızca eğilerek geçilebilen bağlantı noktasından geçebilecek.
 • KAY/O’nun bazen İPTAL/Komut (X) sırasında düştükten sonra hareket edebilmesine neden olan bir hata giderildi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Valorant 6.03 Yeni Yama (Güncelleme) Notları