Valorant Alt + Tab Atınca Kasıyor

 Valorant  Alt + Tab Atınca Kasıyor
Okunuyor Valorant Alt + Tab Atınca Kasıyor

Valorant Alt + Tab Atınca Kasıyor problemlerinin çok fazla karşılaşılmaya başlamasının ardından bu konuda çözümlerde oldukça aranmaya başlandı. Ülkemizde yüz binlerce aktif oyuncusu bulunan dünyanın ve ülkemizin en popüler FPS oyunu olan Valorant da karşılaşılan bu tür sorunlarla ilgili güncel çözüm yöntemlerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bu tür çevrim içi oyunlarda genel de bekleme ekranı, yükleme ekranı veya ölünce tekrar doğma süresi boyunca oyunu herhangi bir sebeple aşağı indirmek veya arka plandaki herhangi bir şeyi bir süreliğine ön plana getirmek için kullanılan Alt + Tab tuş kombinasyonunu kullanınca kasıyor problemleri çok sıklaşmaya başladı.

Valorant Alt + Tab Atınca Kasıyor Sorunu

Yazı Başlıkları:

Valorant Alt + Tab Atınca Kasıyor sorunları yaşayanlar için Valorant tarafından herhangi bir resmi çözüm üretilmemiş durumda. Teknik destek ekibine konuyla ilgili bir mail gönderdik ve gelecek olan resmi çözüm yöntemlerini de buradan sizlerle paylaşacağız. Genellikle bu problemler Bilgisayar’ın geçişlerdeki güce ulaşamamasından kaynaklandığını düşünüyoruz. Aynı zamanda problemi biraz da olsa azaltmak için grafik ayarlarınızı kısabilirsiniz. Veya arka planda çalışan uygulamaların çok CPU yemesi durumlarında da yine bu tür kasma problemleri ile karşılaşılabilmektedir.

Valorant  Alt + Tab Atınca Kasıyor
Valorant Alt + Tab Atınca Kasıyor

Bilmeyenler için; Alt + Tab Nedir?

Alt+ , Tab ↹Windows 2.0’dan (1987) beri Microsoft Windows’ta bulunan bir klavye kısayolunun ortak adıdır . Bu kısayol , fareyi kullanmadan uygulama düzeyindeki pencereler arasında geçiş yapar; bu nedenle Görev Değiştirici ( Windows Vista’da Çevir ) olarak adlandırıldı . Alt+ Tab ↹pencereleri en son kullanılana göre sıralar, böylece tekrarlanan + tuş vuruşları en son iki görev arasında geçiş yapar.

Tam boyutlu bir pencere ve masaüstü arasında dönüşümlü olarak da kullanılabilir. Pencere ortamı , en son kullanılan görevler önde ve masaüstü altta olmak üzere üst düzey pencerelerin (görevler) Z sıralı bir listesini tutar, böylece en son kullanılan görevler en hızlı şekilde değiştirilebilir. AltTab ↹ + klavye kombinasyonu , KDE , Xfce ve GNOME gibi diğer işletim sistemlerine ve masaüstü ortamlarına da dahil edilmiştir . iOS ve macOS , + tuşuna basarak benzer işlevlere sahiptir, ancak bu , Windows yerine uygulamaları değiştirir


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın