Valorant Anlık Oyuncu Sayısı

 Valorant Anlık Oyuncu Sayısı
Okunuyor Valorant Anlık Oyuncu Sayısı

Valorant Anlık Oyuncu Sayısı araştırması yapanlar için bu soruyu sorduğunuzda oyunda kaç kişinin çevrim içi olduğunun en net verilerini öğreneceksiniz. Türkiye ve diğer sunuculardaki anlık toplam oyuncu sayısını gösteren yeni bir aracı tanıtacağız. Riot Games geliştirdiği FPS türündeki aksiyon oyununda fantezili yeteneklere sahip karakterler katarak yalnızca silah değil aynı zamanda bir güç dengesi de yaratmayı başardı. FPS severler ve strateji severlerin buluştuğu Valorant oyunu kendisini geliştirmeye devam ediyor. Son zamanlarda Türkiye sunucusunda oynayan oyuncuların merak ettikleri ve cevabını alamadıkları bir soru var. Oyundaki anlık oyuncu sayısını nasıl öğrenebiliriz? bu soruyu sorduğumuzda her hangi bir cevap alamayınca, demek ki öğrenemiyormuşuz algısına kapılıyoruz. Fakat anlık oyuncu sayısını öğrenebileceğiniz güncel verileri sizlerle burada paylaşacağız.

Valorant Anlık Oyuncu Sayısı (Şuan kaç kişi online?)

Valorant Anlık Oyuncu sayılarını merak etmemizin sebebi oyunda bir maça girerken uzun bekleyişler veya sürekli oyunda kötü oynayan bot gibi oyuncuların algısı değil tabi ki. Bazen severek oynadığımız veya yeni başlayacağımız oyunlarda acaba oynayan çok kişi var mı? sorusunu istemsizce sorarız. Çünkü bir oyunda kendimizi geliştireceksek, para yatıracaksak ve emek harcayacaksak sadece tek başımıza bunu kanıtlamamız bize yetmeyecektir. Bu gibi sebeplerden dolayı Valorant anlık oyuncu sayısı ile ilgili araştırmalar oldukça sık yapılmaktadır.

Valorant Anlık Oyuncu Sayısı (Şuan kaç kişi online?)
Valorant Anlık Oyuncu Sayısı (Şuan kaç kişi online?)

Yerli kaynaklarda böyle bir güncel verilerin açıklanmadığı gibi yabancı kaynaklarda da bu soruya bir cevap bulamıyoruz. Zaten bu sorunun cevabını da Riot Games haricinde açıklayacak hiç bir kurum veya kuruluş tam oranı veremez. Merakımızı gidermek için Valorant teknik destek ekibine konuyla ilgili bir mail gönderdik ve anlık oyuncu sayısını nasıl öğrenebileceğimizi sorduk. Fakat çevrim içi oyuncu sayılarını açıklayamayacaklarını fakat aylık verileri herkese açık paylaştıklarını söylediler. Bu sebeple bizde aylık oyuncu sayılarını analiz ederek aktif oyuncu sayısının bir ortalamasını çıkardık. Her ay yenilenen aylık oyuncu sayısından yola çıkarak bu ay ortalama anlık kaç oyuncu olabileceğini hesaplayan bir araç geliştirdik.

Valorant Anlık Online Oyuncu Sayısı: İstanbul Sunucusu

Valorant Anlık Online Oyuncu Sayısı: Frankfurt 1 Sunucusu

Valorant Anlık Online Oyuncu Sayısı: Varşova Sunucusu

Valorant Anlık Online Oyuncu Sayısı: Paris 1 Sunucusu

Valorant Anlık Online Oyuncu Sayısı: Londra Sunucusu

Valorant Anlık Online Oyuncu Sayısı: Stockholm 1 Sunucusu

Valorant Anlık Online Oyuncu Sayısı: Madrid Sunucusu

Valorant Anlık Online Oyuncu Sayısı: Bahreyn Sunucusu

Valorant Anlık Online Oyuncu Sayısı: Tokyo Sunucusu


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın