Valorant BEDAVA VP Kodları (2021)

 Valorant BEDAVA VP Kodları (2021)
Okunuyor Valorant BEDAVA VP Kodları (2021)

Valorant BEDAVA VP Kodları arayanlar için ücretsiz sahip olabileceğiniz kodu herkese dağıtmaya çalışıyoruz. Her ay düzenli olarak ödüller kazanabilirsiniz. Türkiye de büyük bir oyuncu kitlesi Valorant oyununu severek oynuyor, bizde oyun içerisinde kullanabileceğiniz bir birinden farklı Bedava VP Kodu çekilişi düzenleyerek oyuncuları sevindirmek istiyoruz.

Öncelikle bu çekilişler hiç bir sponsor katkısı olmadan düzenlenecektir. 2021 yılı boyunca her ay düzenli olarak sizlere Valorant oyununda kullanabileceğiniz Bedava bir şekilde VP Kodları dağıtmaya çalışacağız. Sizde eğer bu çekilişlerden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki katılım şartlarını yerine getirerek katılım sağlayabilirsiniz. Farklı hesaplar üzerinden katılım sağlamamanızı rica ediyoruz. Amacımız oyunculara bir katkıda bulunmak. Bundan haksız faydalanma düşüncelerine imkan tanımayacağız. Valorant oyununda bedava vp kazanmak isteyen oyuncular için listemiz güncellenmeye devam ediyor. Eylül ayında özel harekat seti veya kelebek bıçak gibi yeni eklenen öğeleri kazanmak istiyorsanız aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek bedava VP kodlarından yararlanmanız gerekmektedir.

Valorant Bedava VP Kodları

Valorant Bedava VP Kodları için sizlere rast gele oluşturulan kodları vermiyoruz. 2021 yılında kimsenin kullanmadığı tamamen gerçek kodları vereceğiz. Tabi ki bu Bedava dağıtacağımız VP Kodları kendi imkanlarımızla aldığımız kodlardan oluşacaktır. Amacımız oyuncuları sevindirecek ve işlerine yarayacak bir şeye vesile olmak. Riot Games tarafından geliştirilen oyun her ne kadar eşit bir güç dengesiyle tasarlansa da eşitliği bozan her zaman oyuna odaklanmamız oluyor. Özel silah kostümleri ve oyun içi öğelerle silahları kişiselleştirmek oyuna olan konsantrenizi ve havanızı da değiştirecektir. Her ne sebeple olursa olsun Valorant oyununda kullanabileceğiniz bedava VP Kodları arayan oyuncular aşağıdaki buton ile çekilişe katılmaları gerekiyor. Detaylar her ay güncellenmeye ve eklenmeye devam edilecektir.

Valorant Bedava VP Kodları
Valorant Bedava VP Kodları

Sizden bazı şartları yerine getirmenizi isteyeceğiz. Bu sayede dağıtacağımız Valorant Bedava VP Kodu fırsatından yararlanabileceksiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. İçeriğimiz her gün ve her ay güncellenmeye devam edilecek. Bir kere ödül kazanan bir sonraki ay tekrar katılma hakkına sahiptir. Valorant Bedava VP Kodu Katılım Kuralları:

  1. Yorum Yapın (Mail Adresi Doğru Olsun)
  2. Paylaşın (Kontrol Edilecek)

Eğer Valorant Bedava VP Kodu ödülünü kazanırsanız mail üzerinden size ulaşacağız. Yazımızı daha önce paylaşıp paylaşmadığınızda kontrol edilecektir. Eğer ödülü kazandıktan sonra bu kuralı yerine getirirseniz geçersiz sayılır.

Valorant Bedava VP Kodları yukarıda belirttiğimiz gibi 2021 yılı boyunca devam ettirilecektir. Listeye giren oyunculara yorum olarak katıldıklarına dair cevap verilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın