Valorant Botlarla Oynama – Botlara Karşı

 Valorant Botlarla Oynama – Botlara Karşı
Okunuyor Valorant Botlarla Oynama – Botlara Karşı

Valorant Botlarla Oynama işleminin nasıl yapıldığını bilmeyenler için anlatıyoruz. Botlara Karşı nasıl oynanır? sorusunun en doğru cevabını bulacaksınız. Riot Games, günümüzün popüler bilgisayar oyunu olan Valorant oyununu ilk çıkardığı zaman botlarla oynama gibi bir özellik oyunda yer almıyordu. Şirketin League of Legends oyunundan aşina olduğumuz botlara karşı mücadeleyi Valorant oyununda da arıyoruz. Fakat böyle bir özelliğin var olup olmadığını bilmeyen çok fazla oyuncu var. Bizde Valorant Botlarla Oynama hakkında bir araştırma yaptık.

Valorant Botlarla Oynama

Valorant Botlarla Oynama için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Oyunda bildiğiniz gibi bir oyun kurduğunuz zaman Antrenman maçlarına giriş yapabiliyorsunuz. Andrenman maçları içerisinde bomba yerleştirme ve bomba kurtarma operasyonları içerisinde rakibe bot atmaktadır. Fakat LoL gibi gerçekçi botlara karşı oynamak isteyen oyuncular için daha farklı yöntemler gerekecek.

Valorant Botlarla Oynama
Valorant Botlarla Oynama

Eğer Valorant Botlarla Oynama gibi bir özelliği henüz keşfedemediyseniz canınızı sıkmayın. Çünkü böyle bir özellik şuanda oyunda bulunmamaktadır. Fakat gelecek güncellemelerde botlara karşı oynama özelliği oyuna gelecek.

Valorant Botlara Karşı Oynama

Valorant Botlara Karşı Oynama
Valorant Botlara Karşı Oynama

Valorant Botlara Karşı Oynama çok yakında oyuna eklenecek. Oyundaki karakterlerin yetenekleri ve alınabilecek kompozisyonlar çok geniş olduğu için böyle bir özellik henüz eklenmedi. Fakat yakın bir tarihte botların oyuna eklenerek antrenman aşamalarının daha keyifli geçeceği zamanlar yaklaşıyor.

Her ne kadar şuanda Valorant Botlara Karşı Oynama olmasa da. Hücum savaşları ile kısa maçlar oynayarak ısınabilirsiniz. Normal maçlarda ısınmak sizi dereceli için daha iyi hale getirecektir. Sıradanlaşmış botlarla mücadele oyuncuları bir süre sonra körleştirir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın