e
sv

Valorant Çıkış Tarihi? Ne Zaman Çıkacak?

1869 Okunma — 02 Mart 2020 13:58
Valorant Çıkış Tarihi? Ne Zaman Çıkacak?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant Çıkış Tarihi? ve ne zaman çıkacak? sorularının cevabını merak eden oyuncular için Riot Games, Project A olarak adlandırdığı FPS, savaş oyununun yakın bir tarihte çıkması planlanıyor. Bu içeriğimiz’de hem Valorant isimli yeni oyun hakkında bilgiler vereceğiz hemde çıkış tarihi gibi merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız.

League of Legends oyunuyla birlikte tüm dünyaya adını duyuran Riot Games, 2020 yılında 10. yıl şerefine mobil platformlarda çıkardıkları oyunlar ve bilgisayar oyuncuları için tasarladığı özel FPS oyunu olan Valorant ile başarılarını arttırmayı hedefliyor.

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen Project A diye adlandırdığı gelişmiş bir FPS oyunu olacak. Oyun günümüz ve klasikleşmiş çevrim içi savaş oyunlarının dışına çıkarak aksiyonu ve eğlenceyi arttıracak yenilikçi bir deneyim sunacağı söyleniyor.

Valorant Çıkış Tarihi?

Valorant Çıkış Tarihi?
Valorant Çıkış Tarihi?

Valorant Çıkış Tarihi? Riot Games tarafından henüz resmi olarak açıklanmadı fakat çıkış tarihinin ne zaman çıkacağı ile alakalı bazı bariz ipuçları bulunuyor. Tüm dünyada milyonlarca oyuncusu olacağı tahmin edilen Valorant için eleştiriler ve oyuncuların ilgisi oldukça güzel. Oyun çıkışını yaptıktan sonra umarız bir hayal kırıklığı olmaz. Sıradan FPS oyunlarından daha farklı bir tada sahip olacağı haberleri bizi mutlu etmeyi başarmıştı.

2020 yılının mart ayına girdik ve oyuncular Riot Games‘in bu yıl çıkacağını söylediği Project A: Valorant oyununun çıkış tarihi? ve ne zaman çıkacak? soruları ile oyunu beklediklerini belli ediyorlar.

Valorant Ne Zaman Çıkacak?

Valorant ne zaman çıkacak? sorusu çıkış tarihi net olarak bilinmediği için şuanda sorulabilecek en doğru sorulardan bir tanesi. Riot Games şuanda üzerinde durduğu Valorant oyunu ile ilgili hem yeni bilgiler hemde görseller paylaşmaya devam ediyor. Son paylaştıkları bir görselde yer alan logosu oyunun yakında çıkabileceğini işaret ediyor.

Valorant Ne Zaman Çıkacak?
Valorant Ne Zaman Çıkacak?

Kırmızı çerçeve içine aldığımız şeffaf bir şekilde yerleştirilen logonun Riot Games’in yapım aşamasında ve beta aşamalarında koyduğu simgeyi görüyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Valorant Çıkış Tarihi? Ne Zaman Çıkacak?