Valorant CS:GO Sens Ayarları (Hassasiyet Eşitleme)

 Valorant CS:GO Sens Ayarları (Hassasiyet Eşitleme)
Okunuyor Valorant CS:GO Sens Ayarları (Hassasiyet Eşitleme)

Valorant CS GO Sens ile ayarları eşitleme nasıl yapılır? tüm detayları ile buradan öğreneceksiniz. CS:GO oyunundaki hassasiyet ayarlarınızı Valorant oyununa göre hassasiyet eşitlemenizi sağlayacak aracı bedava kullanabilirsiniz. League of Legends’in yapımcıları tarafından tasarlanan ve geliştirilen Valorant isimli FPS oyunu çıktığı andan itibaren CS GO oyununa en büyük rakip olmayı başardı.

Uzun süredir Counter-Strike: Global Offensive oynayan oyuncuların bir çoğu bitmek bilmeyen hilecilerden dolayı Valorant oyununa geçiş yaptılar. Veya grafiklerinin daha hoş olduğunu düşünenler veya fakrlı deneyim isteyen çoğu oyuncu da artık CS GO yerine Valorant oynamayı tercih ediyorlar. Valorant CS GO Sens Eşitleme sayesinde daha önce CS GO da kullandığınız hassasiyet değerlerinizin Valorant oyununda kaç olması gerektiğini hesaplamanızı sağlayan bir aracı sizlere sunuyoruz.

Valorant CS GO Sens (Hassasiyet Ayarları Eşitleme)

Valorant CS GO Sens sayesinde hassasiyet ayarlarınızı eşitleme fikri herkesin hoşuna gidecek. Daha önce CS:GO oynarken alıştığınız hassasiyet sens ayarlarınızın aynısını Valorant ve farklı FPS oyunlarında da kullanmak isteyebilirsiniz. Alışkanlıklardan dolayı ani bir hassasiyet değişikliği FPS oyunlarındaki performansınızı ciddi derecede etkileyecektir. Aşağıdaki buton sizleri CS GO Sens ayarlarınızı Valorant oyunundaki karşılığını hesaplamanızı sağlayacaktır. Böylelikle daha önce oynadığınız ve alıştığınız hassasiyet değerlerinizi başka bir oyunda nasıl ayarlamanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Valorant CS GO Sens (Hassasiyet Ayarları Eşitleme)
Valorant CS GO Sens (Hassasiyet Ayarları Eşitleme)

Karşınıza gelen araca CS GO oyunundaki DPI değerinizi girin. Ayrıca hassasiyet sayınızı da yazmanız gerekiyor. Daha sonra Valorant oyunundaki DPI değerini girmelisiniz. Ardından size valorant da kullanmanız gereken sens yani hassasiyet ayarının kaç olmasını gerektiğini söyleyecek.

Valorant ile Eşitleyebileceğiniz En İyi CS GO Sens Hassasiyet Ayarları

CS GO Sens ayarlarınızı Valorant hassasiyet ayarları ile eşitleyebileceğiniz profesyone oyuncuların tercihlerini aşağıda listeledik. Eğer kendinize özel bir ayarınız yoksa bunlardan yola çıkarak en iyi performansı alabileceğiniz ayarı bulabilirsiniz.

  • DPI 800 – Oyun içi hassasiyet 1.1
  • DPI 400 – Oyun içi hassasiyet 2.2
  • DPI 400 – Oyun içi hassasiyet 2.5
  • DPI 800 – Oyun içi hassasiyet 1.7
  • DPI 400 – Oyun içi Hassasiyet 3.09
  • DPI 459 – Oyun içi hassasiyet 1.85
  • DPI 400 – Oyun içi hassasiyet 1.38


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın