Valorant EMEA 2022 Ne Zaman?

 Valorant EMEA 2022 Ne Zaman?
Okunuyor Valorant EMEA 2022 Ne Zaman?

Valorant EMEA 2022 kapsamında sunucunuzda bulunan takımların katıldığı yerel turnuvaları içermektedir. 2022 yılı boyunca yapılacak olan tüm topluluk turnuvaları hakkındaki güncel bilgileri buradan bulabileceksiniz. Bu Valorant topluluk sunucusu turnuvalarına nasıl kayıt olabileceğinizi ve hangi ödüllerin dağıtıldığını da öğrene bileksiniz. Aynı zamanda turnuvalar hakkında oyuncuların merak ettikleri tüm sorular da burada cevaplanacak. Riot Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler FPS oyunu düzenlediği turnuvalarla da adını duyurmayı başarıyor. Oyuncularına verdiği önemi en az düzenlediği küçük ve büyük turnuvalarla dahi anlayabiliyoruz. Bu turnuvalara katılarak hem adınızı duyurmak hem de ödüllerden yararlanmak isteyen binlerce takım bulunmakta.

Valorant EMEA 2022

Valorant EMEA 2022 arayışı içerisindeki oyuncular 2022 Şubat ayı içerisinde gerçekleşecek olan tüm turnuvalara aşağıdan kayıt olabilirler. Yalnızca oyun tarafından düzenlenen turnuvalar bulunmamaktadır. Farklı platformlar ve kuruluşların düzenledikleri turnuvalara katılımı da yine aşağıdan sağlayabiliyorsunuz. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunu PUBG Mobile için turnuvalar düzenlenmeye devam ediliyor. Ülkemizde de çok büyük bir kitlesi bulunmasından dolayı her ay bir turnuva ile karşılaşmak çok normal. Fakat çoğu PUBG Mobile oyuncusu 2022 yılında düzenlenen resmi veya farklı turnuvalarla ilgili bilgilere ulaşamıyorlar. Haberleri olmadıkları için de turnuvalara katılamıyor ve ödülleri kazanamıyorlar. Bizde sizler için her ay turnuvalarla ilgili bilgiler vereceğimiz içerikler üretmeye çalışacağız. Bu sayede ilginizi çeken ve katılmak istediğiniz turnuvalara rahatlıkla kayıt olabileceksiniz.

Valorant Topluluk Turnuvası Kayıt Ol
Valorant EMEA 2022

Resmi turnuvalarda genellikle takımlar halinde katılımlar sağlanıyor ve çok profesyonel olmanız bekleniyor. Fakat diğer organizasyonlarda yapılan turnuvalarda profesyonel oyuncular yer almadığı hem rahat katılabiliyorsunuz, hem de için ödül kazanma şansınız çok yüksek oluyor. Türkiye sunucusunda oynayan oyuncuların katılabilecekleri Valorant Topluluk Sunucusu Turnuvası organizasyonlarından bahsedeceğiz. Aynı zamanda sizin bildiğiniz veya düzenlediğiniz bir turnuva varsa onu ücretsiz tanıtmak için yorum olarak yazabilirsiniz. Amacımız tanıtımlardan para kazanmak değildir. Valorant oyuncularına 2021 yılının her ayında güncel olarak turnuvalarla ilgili bilgiler sağlamaktır.

Valorant EMEA 2022 Kuralları

Valorant EMEA 2022 Kuralları sabit olarak önemli maddeler aşağıda verilmiştir. Her turnuvanın kendine özel ve ayrı kuralları olsada aşağıdaki kurallar ortalama olarak her EMEA 2022 geçerli olmuştur. Yalnızca turnuvanın başlayacağı saat ve zaman aralıkları yeni turnuvalarda kurallara eklenecektir. 2021 yılında olacak olan tüm turnuvalara ait kural bilgilerini aşağıdan güncel olarak paylaşacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın