Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu)

Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu)

Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu)için en hızlı şekilde bilgiye ulaşmanızı sağlayacak olan bu rehber niteliğindeki içeriğimiz sürekli olarak güncel tutulmaya devam edilecek. Böylelikle konuyla ilgili ne zaman bir araştırma yapsanız bu yazımız hakkındaki işinize yarayacak olan detaylı bilgilere buradan erişebileceksiniz. Eğer cevaplanmamış konu hakkında bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu) kapsamında sunucunuzda bulunan takımların katıldığı yerel turnuvaları içermektedir. 2023 yılı boyunca yapılacak olan tüm Sömestr turnuvaları hakkındaki güncel bilgileri buradan bulabileceksiniz. Bu Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu) sunucusu turnuvalarına nasıl kayıt olabileceğinizi ve hangi ödüllerin dağıtıldığını da öğrene bileksiniz. Aynı zamanda turnuvalar hakkında oyuncuların merak ettikleri tüm sorular da burada cevaplanacak. Riot Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler FPS oyunu düzenlediği turnuvalarla da adını duyurmayı başarıyor. Oyuncularına verdiği önemi en az düzenlediği küçük ve büyük turnuvalarla dahi anlayabiliyoruz. Bu turnuvalara katılarak hem adınızı duyurmak hem de ödüllerden yararlanmak isteyen binlerce takım bulunmakta.

Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu)

Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu)arayışı içerisindeki oyuncular 2023 ayı içerisinde gerçekleşecek olan tüm turnuvalara aşağıdan kayıt olabilirler. Yalnızca oyun tarafından düzenlenen turnuvalar bulunmamaktadır. Farklı platformlar ve kuruluşların düzenledikleri turnuvalara katılımı da yine aşağıdan sağlayabiliyorsunuz. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunu PUBG Mobile için turnuvalar düzenlenmeye devam ediliyor. Ülkemizde de çok büyük bir kitlesi bulunmasından dolayı her ay bir turnuva ile karşılaşmak çok normal. Fakat çoğu PUBG Mobile oyuncusu 2023 yılında düzenlenen resmi veya farklı turnuvalarla ilgili bilgilere ulaşamıyorlar. Haberleri olmadıkları için de turnuvalara katılamıyor ve ödülleri kazanamıyorlar. Bizde sizler için her ay turnuvalarla ilgili bilgiler vereceğimiz içerikler üretmeye çalışacağız. Bu sayede ilginizi çeken ve katılmak istediğiniz turnuvalara rahatlıkla kayıt olabileceksiniz.

Valorant Topluluk Turnuvası Kayıt Ol
Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu)Kayıt Ol

Resmi turnuvalarda genellikle takımlar halinde katılımlar sağlanıyor ve çok profesyonel olmanız bekleniyor. Fakat diğer organizasyonlarda yapılan turnuvalarda profesyonel oyuncular yer almadığı hem rahat katılabiliyorsunuz, hem de için ödül kazanma şansınız çok yüksek oluyor. Türkiye sunucusunda oynayan oyuncuların katılabilecekleri Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu) Sunucusu Turnuvası organizasyonlarından bahsedeceğiz. Aynı zamanda sizin bildiğiniz veya düzenlediğiniz bir turnuva varsa onu ücretsiz tanıtmak için yorum olarak yazabilirsiniz. Amacımız tanıtımlardan para kazanmak değildir. Valorant oyuncularına 2021 yılının her ayında güncel olarak turnuvalarla ilgili bilgiler sağlamaktır.

Valorant EMEA Playoffs 2023 Puan Durumu

Valorant EMEA Playoffs 2023 Maçları (Puan Durumu) Turnvası Kuralları sabit olarak önemli maddeler aşağıda verilmiştir. Her turnuvanın kendine özel ve ayrı kuralları olsada aşağıdaki kurallar ortalama olarak her Sömestr turnuvasında geçerli olmuştur. Yalnızca turnuvanın başlayacağı saat ve zaman aralıkları yeni turnuvalarda kurallara eklenecektir. 2021 yılında olacak olan tüm turnuvalara ait kural bilgilerini aşağıdan güncel olarak paylaşacağız.

  • Turnuva resmi VALORANT Türkiye Discord sunucusunda gerçekleştirilecek. Bu nedenle tüm takım üyelerinin sunucuda bulunması zorunlu. Sunucuda bulunmayan takımlar turnuvaya dahil edilmeyecek. wwwdiscord gg valoranttr
  • Turnuva kayıt formu takım kaptanı tarafından doldurulacak, eksik ya da hatalı kayıt nedeniyle turnuvaya katılamama durumundan takımların kendileri sorumlu olacak.
  • Takımların turnuvaya dahil olabilmesi için, takım kaptanlarının Discord sunucusunda bulunan #turnuva-kayıt-teyit kanalı üzerinden, yine Discord sunucusunda belirtilen format ile teyit yaptırması zorunludur. Teyit edilmeyen takımlar turnuvada yer alamayacak. Teyit işlemini tamamlayan ilk 256 takım sıra ile turnuvaya dahil edilecek. Toplam 16 takım yedek olarak alınacak.
  • Takımlar en fazla 3 yedek oyuncu dahil edebilir.
  • Uygunsuz takım adlarıyla kayıt olan takımlar turnuvaya dahil edilmeyecek.
  • Turnuva ağacı rastgele oluşturulacak ve turnuvadan önce resmi VALORANT Türkiye Discord sunucusundan paylaşılacak.
  • Harita ve taraf seçim kuralı: Yarı final karşılaşmalarına kadar eşleşmede taraflar birer harita yasaklandıktan sonra, turnuva ağacında üstte olan takım harita, altta olan takım taraf seçecek. Yarı final sonrasındaki karşılaşmalarda, taraflar birer harita yasakladıktan sonra, maçlar kalan 3 harita üzerinden oynanacak. İlk karşılaşmada taraf seçimi turnuva ağacında üstte olan takımda olacak. 2. Karşılaşmada taraf seçim hakkı altta olan takımda, 3. Karşılaşmada ise taraf seçim hakkı yine üstteki takımda olacak.
  • Takımların savunma tarafındayken 1, saldırı tarafındayken 1 olmak üzere toplam 2 kez duraklatma hakkı olacaktır. Duraklatmaların süresi 1’er dakikadır.
  • Turnuva karşılaşmaları esnasında, lobide ya da oyun sonu ekranında rakip takımla karşı küfür, hakaret ve sataşma amaçlı iletişime geçmek diskalifiye sebebidir. Şikayet konusunun kural ihlali olup olmadığının değerlendirilmesi turnuva yöneticilerinin inisiyatifindedir.
  • 2021 VCT Challengers Türkiye 3. Aşama 2. Hafta etkinliğinde ilk 8’e giren takımlar ve takımlarda yer alan oyuncular bu turnuvaya katılım sağlayamaz.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.