VALORANT Etiket Değiştirme

VALORANT Etiket Değiştirme

VALORANT Etiket değiştirme işlemi konusunda nedir? Ne işer yarar? Gibi sorular son zamanlarda merak konusuydu. Sizlere VALORANT Etiket değiştirme işlemi hakkında önemli bilgiler vereceğiz ve etiket değiştirme nasıl yapılır gibi bilmediğiniz özellikten nasıl yararlanılır açıklamalar yapacağız. Riot Games’in farklı oyunlarda bulunan nick’i taklit etme özelliği pasif durumdaydı, VALORANT oyununda ise etiket değiştirme işlemi sayesinde herhangi bir kullanıcının ismini taklit etme şansımız oluyor. Ayrıca bu işlemi yapmak tamamen ücretsizdir fakat belirli bir değiştirme süresi vardır.

VALORANT Etiket Değiştirme Nedir?

VALORANT Etiket Değiştirme Nedir?
VALORANT Etiket Değiştirme Nedir?

VALORANT Beta sürümü bitişi sonrası tüm oyunculara kapılarını açtı ve büyük ilgi duyuldu. Tam sürümle beraber oyuna VALORANT Etiket değiştirme özelliği eklendi.

Riot Games’ e ait farklı oyunlarda bir ismi birden farklı kullanıcı alamıyordu buda kişinin farklı isim seçme yollarına başvurması’ na neden oluyordu. VALORANT farklı bir yaklaşımla etiket sistemi sayesinde istediğiniz nick’ i alma etiket sistemi ile alma hakkı tanıyor. Size sunulan dört haneli bir kod bulunmakta, verilen kodun başında ise (#) işareti yer almaktadır.

Etiket kısmına kendi belirlediğiniz kodu yazdığınız’ da istediğiniz bir kullanıcı adı ile arkadaşlarınızın sizi bulmasını kolaylaştırarak size davet atmasını sağlayabiliyoruz. Etiket değiştirme hakkında bilgi sahibi değilseniz sizlere VALORANT Etiket nasıl değiştirilir kolay bir işlem sayesinde yardımcı olacağız.

VALORANT Etiket Değiştirme Nasıl Yapılır?

VALORANT Etiket değiştirme işlemi hakkında sizlere vereceğimiz yöntem ile kolay şekilde ve kısa sürede etiketinizi değişebilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

VALORANT Etiket Değiştirme Nasıl Yapılır?
VALORANT Etiket Değiştirme Nasıl Yapılır?

1.       Riot Games resmi hesabına giriş yapınız.

2.       Karşınıza çıkan sayfadan Riot İd ve Şifre girerek tamam diyoruz.

3.       Giriş yapıldıktan sonra karşınıza ‘’Change Riot’’ butonu çıkar, buraya tıklayın.

4.       Karşınıza çıkan bilgilerinizin yani kullanıcı adınızın hemen altında ‘’New Riot İd’’ isimli iki adet kutucuk olur. 1. Kutuk oyunda ki isminiz 2. Kutucuk ise Belirlemek istediğiniz ‘’Etiket’’ içindir.

5.       2. Kutucuğa belirlemek istediğiniz etiketi girin.

6.       Onaylama işlemi sonrasında yeni etiketiniz hazırdır.

Etiket değiştirme sürelimi? Merak edenler için bir uyarıda bulunmak istiyorum. Etiket değiştirme özelliği 30 günlük süreyle yapılmaktadır. Ayrıca 30 gün içerisinde daha önceden isminizi değiştirdiyseniz etiket değişimi için 30 gün beklemek zorundasınız.

VALORANT Etiket Ne İşe Yarar?

VALORANT diğer oyunlardan farklı özelliklik olarak etiket sistemini devreye soktu. Etiket sistemi sayesinde farklı oyunculara aynı ismi kullanmasına olanak tanıdığı için kendinize belirlediğiniz etiket sayesinde, sizi eklemek isteyen kişilere etiketinizi verdiğiniz zaman sizi kolay şekilde eklemesine olanak sağlar. Etiket sistemi olmasaydı birden fazla kişi aynı ismi kullanacağı için arkdaşlarınızın veya sizi eklemek isteyen kişilerin aynı isimden başka kişileri ekleme olanağı olurdu. Bu yüzünden size ulaşamayacağı için düzenlenmiş farklı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.