Valorant Flashback 2022 (Türkçe)

 Valorant Flashback 2022 (Türkçe)
Okunuyor Valorant Flashback 2022 (Türkçe)

Valorant Flashback sayesinde 2022 yılında oynadığınız maçların istatistiklerine ve karşılaşma geçmişine detaylıca bakabilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiğiniz farklı oyunculara dair detayları da görme imkanınız bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda profesyonel oyuncuların kullandığı tespit edilen Valorant Flashback isimli araçları barındıran yerli sitelerde mevcuttur. Aşağıda paylaştığımız bağlantılar sayesinde sizde Flashback aracından yararlanarak Valorant hesabınızdaki tüm istatistiklere bakabileceksiniz.

Valorant Flashback 2022 işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini açıklıyoruz. Bu sayede Valorant hesabınızda oynadığınız maç karşılaşmalarının geçmişini görebileceksiniz. Link sayesinde kısa yol bağlantısı üzerinden hesabınızın Kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında hesabınızda girdiğiniz maçlardaki skorlarınızı Flashback özelliğiyle görebileceksiniz. Riot Games tarafından geliştirilen popüler FPS oyununda daha önceki popüler oyunu olan League of Legends de ki gibi karşılaşma geçmişine bakma özelliği yer almıyor.

Valorant Flashback Nasıl Bakılır?

Valorant Flashback için aşağıda verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz hesabın daha önceki maçların skorlarına ve oyuncunun performansına bakma fırsatınız oluyor. Özellikle profesyonel oyuncular maça gireceği takım arkadaşlarının da nasıl oynadığını görmek adına onlarında karşılaşma geçmişlerine baktıkları oldukça alışıla gelmiş bir durumdur. Bunun yanı sıra oyun içerisinde oyuncular kendi karşılaşma geçmişlerine bakmak istediklerinde oyuna giriş yapmaları gerekmektedir. Fakat aşağıda sunduğumuz yardımcı bağlantı sayesinde tarayıcı üzerinden herhangi bir giriş yapmadan yalnızca kullanıcı adını yazarak Valorant karşılaşma geçmişine bakma işlemini yapabileceksiniz.

Valorant Flashback Nasıl Bakılır?
Valorant Flashback Nasıl Bakılır?

Valorant Flashback oyun paylaşıldığında olmayan bir özellikti. Fakat daha sonra gelen güncellemeler ile birlikte böyle bir şey gerçekten var olmaya başladı. Oynadığınız tüm maçların özetlerini kolayca izleyebileceksiniz. Riot Games’in geliştirdiği League of Legends oyununda da her oyuncu oynadığı maçları otomatik olarak kayıt altına Valorant Flashback için yapmanız gerekenler;

  1. Valorant oyununa giriş yapın,
  2. Karşılaşma geçmişi kısmına gelin,
  3. Tekrarını izlemek istediğiniz maçınızı karşılaşma geçmişinde bulun,
  4. Maç bilgilerinin sağ tarafında bulunan video ikonuna tıklayın,
  5. Valorant maç tekrarını izlemeye başlayın,

Şuanda oyunda böyle bir özellik bulunmamaktadır. Fakat çok yakında gelecek olan Valorant Flashback İzleme için yukarıdaki adımlar işinize yarayacaktır. Valorant Flashback şuanda oyunda yer almadığı için bunu bir programla yapabilirsiniz. Video kaydetme programlarının bir çoğu bu işinize yarayacaktır. Maça başlamadan önce kaydetmeye başlayın ve maç sonrasında kaydı durdurun. Bunun için Camtasia gibi basit programlar dahi işinize yarar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın