Valorant Gece Pazarı Saat Kaçta Açılıyor? (2022)

 Valorant Gece Pazarı Saat Kaçta Açılıyor? (2022)
Okunuyor Valorant Gece Pazarı Saat Kaçta Açılıyor? (2022)

Valorant gece pazarı Saat Kaçta Açılıyor? merak edenler için 2022 yılının Temmuz ayında hangi gün geleceğini açıklıyoruz. Yeni gece pazarında sizleri bekleyenlerin neler olduğundan şimdiden haberdar olabilir ve tarihin geri sayımına başlayabilirsiniz. Her ay güncel olarak bu bilgiler yenilenmeye devam edilecektir.

Valorant bildiğiniz üzere inanılmaz tutan bir video oyunu oldu. Durum böyle olunca oyun içi malzeme satışı ise baya bir fazla hale geldi ve bu tarz oyunlarda bu sağlam bir sektördür. Valorant gece pazarı ise bu oyun içi malzemeleri uygun fiyatlara almanızı sağlıyor. İçeriğin detayları makalemizde bulunuyor.

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Valorant Gece Pazarı Nedir?
Valorant Gece Pazarı Nedir?

Valorant Gece Pazarı, sana özel rasgele 6 silah kaplamasından oluşan bir koleksiyon. Kaplamaları tıpkı Mağaza’dan alır gibi alabilirsin. Sana özel derken, gerçekten sadece sen alabiliyorsun! Ha birde, kaplamaların hepsi indirimde olacak! Yaşasın! Tek yapman gereken, Gece. Pazarı fırsatlarının üzerine tıklayıp sana hangi kaplamaların sunulduğunu açığa çıkarmak.

Valorant Gece Pazarında Hangi Skinler Satılıyor?

Valorant Gece Pazarı içerisinde satılacak skinler durmadan değişebiliyor. Bu sebepten dolayı hangi skinlerin satıldığı son dakikaya kadar belli olmaz. Bu sebepten dolayı Valorant oyuncusuysanız bir girip bakmanızı tavsiye ederim.

Valorant Gece Pazarı Yenilenecek mi? (Tarihi)

Valorant Gece Pazarı Yenilenecek mi? (Tarihi)
Valorant Gece Pazarı Yenilenecek mi? (Tarihi)

Peki, sadece sana özel içeriklerin toplandığı bir yer var desek? Tamam, tamam. Çıkarıyoruz baklayı! Sana özel pazar 3. Kısım’la açılıyor. Valorant gece pazarının sonradan tekrar yapılıp yapılmayacağına dair net bir bilgi şu an bulunmuyor. Bu sebepten dolayı herhangi bir bilgi veremiyoruz.

Bu tarz etkinlikler halihazırda oyunu oynayan ve oynamayı düşünen oyuncuları memnun etmek için düzenlenir. Stratejik zamanlara denk gelmesi gerekir çünkü reklam amaçlı ses getirmelidir. Bu yüzden ne zaman Valorant gece pazarı gibi bir etkinlik olur? Söylemek pek kolay değ


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın