Valorant Giriş Ekranında Kalıyor (2023)

Valorant Giriş Ekranında Kalıyor (2023) için en hızlı şekilde bilgiye ulaşmanızı sağlayacak olan bu rehber niteliğindeki içeriğimiz sürekli olarak güncel tutulmaya devam edilecek. Böylelikle konuyla ilgili ne zaman bir araştırma yapsanız bu yazımız hakkındaki işinize yarayacak olan detaylı bilgilere buradan erişebileceksiniz. Eğer cevaplanmamış konu hakkında bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Valorant Giriş Ekranında Kalıyor ile karşılaşanlar için güncel çözüm yöntemleri aşağıda anlatılmaktadır. Bu çözüm yöntemlerini uygulayarak sorunlarınızdan tamamen kurutlabilirsiniz. Riot Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler FPS oyunları arasında ki Valorant son zamanlarda oldukça sık hatalar vermeye başlamıştır. Bu hataların güncel çözümlerini sizler için araştırarak sunmaya özen gösteriyoruz. Öncelikle Giriş Ekranında Kalıyor hakkında yaptığımız açıklamalara göz gezdirebilir ve kafanızı kurcalayan hatayla ilgili bilgiler öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında ise Valorant Giriş Ekranında Kalıyor için verilen çözüm yöntemlerini uygulayarak sorunu tamamen ortadan kaldırın ve oyunu yine oynamaya başlayın. Daha önce oyunu oynarken herhangi bir hata veya sorunla karşılaşmamış olabilirsiniz. Veya cihazınızda herhangi bir değişiklik olmamasına rağmen sorunsuz çalışan oyun bir anda Giriş Ekranında Kalıyor vermeye başlamışta olabilir. Her ne sebeple olursa olsun aşağıda verilen çözümler işinize yarayacaktır.

Oyun resmi olarak çıktığında da Giriş Ekranında Kalıyor gibi bir çok hatanın olduğu görüldü. Üzerinden yıllar geçse de hala bu tip hataların oyunda olması ve devam etmesi bir çok oyuncunun canını sıkıyor. Bir önceki gün sorunsuz oynarken ertesi gün oyuna girmeye çalıştığımızda bir hatayla karşılaşmak ve çözümünü bulamamak çok can sıkıcı. Bir günde ne değişmiş olabilir?, herhangi bir şey de yapmadık ama sanırım ara sıra oyunun canı sıkılıyor ve ilgi çekmek istiyor. Tüm Valorant oyuncularının sitemlerini ve tepkilerini anlayışla karşılıyoruz. Amacımız Türkiye’deki oyuncu kitlesini sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlamak. Bunun için hata kodu 29 çözümü ile ilgili bu rehberi hazırladık. Tüm yıl boyunca oyuna girmeye çalışırken böyle bir soruna karşılaşırsanız neler yapmanız gerektiğini buradan öğreneceksiniz.

Reklam Alanı

Valorant Giriş Ekranında Kalıyor

Çevrim içi her oyunda görülen hata kodları belirli sebeplerden oyuncuların karşısına çıkar ve bir amacı vardır. Oyunun arka planındaki kodların doğru çalışması ve oyunun düzeninin bozulmaması için oyunculardan sorunsuz bir düzen beklenir. Valorant oyunun hata kodu 29 gibi çeşitli çeşitli sorunlarla adının anılması ve bir türlü çözümü bulunamaması bize daha farklı sorular sormamıza sebep oluyor. Eğer aşağıda sizlere sunduğumuz çözüm yöntemleri işinize yaramadıysa ve sorun hala devam ediyorsa muhakkak bize bildirin. Sizler için yıl boyunca güncel çözümler üretmeye devam edeceğiz.

Valorant Hata Kodu 12
Valorant Hata Kodu 29

Oyun sunucularından kaynaklandığı düşünülen bu hata aslında kullanıcı kaynaklı problemlerden meydana gelmektedir. Valorant oyununa giriş yapmayı denediğinizde hata kodu 29 olarak karşınıza çıkan uyarı sonrasına oyuna giriş yapamazsınız. Bu problem oyun ilk çıktığından beri devam etmektedir ve dünya genelinde yüz binlerce oyuncunun karşılaştığı bir problemdir. Böyle sık görülen bir sorun olmasına rağmen yerli kaynaklar bu sorunun çözümünü sunacak yeterliliğe sahip değil.

Valorant Giriş Ekranında Kalıyor gibi bu tarz sık görülen problemlerle ilgili nasıl çözülür? isimli bir resmi sayfa hazırlamış durumda. Bu kadar büyük ve popüler bir oyun sorunları kendisi çözüp yok etmek yerine kullanıcıların çözebileceği sorunlarmış gibi entegre ederek tüm yükü onlara yüklüyor. Her ne olursa olsun bu karşılaşılan sorunun çözümü şuanda sizde saklı. Fakat yakında gelecek güncellemelerle hata kodu 29 gibi sık görülen problemler tamamen ortadan kalkacak.

Reklam Alanı

Valorant Giriş Ekranında Kalıyor Çözümleri:

Valorant Hata Kodları için sunulan resmi çözümler birbirleriyle aynı olması kullanıcıların bu oyunda karşılaştıkları hataları daha önce hatayla karşılaşan oyuncuların çözümleriyle üstesinden gelmesine sebep oluyor. Bizde sizler için daha önce Giriş Ekranında Kalıyor ile karşılaşan Valorant oyuncularına erişerek onların sorunu nasıl çözdüklerini sorduk. Bu çözümleri yine hata alan diğer Valorant oyuncularına deneterek en doğrusunun hangisi olduğunu tespit ettik.

Valorant Hata Kodu 12 Çözüm Yöntemi:
Valorant Hata Kodu 29 Çözüm Yöntemi:

Öncelikle Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor. Valorant oyununu çalıştıracak bir çok dosya arka planda çalışmaktadır. Bu dosyaların eksik veya hatalı çalışması bu sorunla karşılaşmanızı sağlar. Cihazınızı yeniden başlatarak bazı dosyaların eksik veya hatalı olup olmadığını anlamanızı sağlayacaktır.

Şimdi bir de Temiz Önyükleme dediğimiz işlemi yapalım.

 • Windows tuşuna ve aynı anda R tuşuna basarak Çalıştır menüsünü aç,
 • Açılan Çalıştır penceresinde, “msconfig” yaz ve Tamam’a tıkla,
 • “Hizmetler” seçeneğine tıkla,
 • Burada bulunan “Tüm Microsoft hizmetlerini gizle” seçeneğini işaretle, <— Bu çok önemli; aksi halde bilgisayarını açamayabilirsin.
 • Listede bulunan tüm hizmetleri seçip “Tümünü devre dışı bırak” butonunu tıkla,
 • Daha sonra listeden vgc isimli hizmeti bul ve başındaki kutunun işaretli olduğundan emin ol, (bu hizmeti kapatmamalıyız çünkü bu hizmet Riot Vanguard’ın kendisi oluyor. onu kapatırsak oyuna giremeyiz.)
 • “Uygula”ya ve daha sonra “Tamam”a tıkla,
 • Bilgisayarını yeniden başlat,
 • Bu arada hizmetler içerisinden kapatmak istemediğin bir hizmet varsa açmış olduğun Hizmetler penceresinden o hizmeti tekrar açabilirsin. ^^

Hem performansını artırmak hem de bazı çakışmaların önüne geçmek için çeşitli arayüzleri kapatmak isteyebilirsin. Bu ara yüzlerden bazılarını bilerek açmış olabilirsin fakat bazıları varsayılan olarak açık oluyor. Bunları kapatmana yardımcı olması için aşağıdaki makaleye göz atabilirsin:

 • https:// support-leagueoflegends .riotgames .com/hc/tr/articles/360001277667-Disabling-Overlays

Bir de gel Kayıt Defteri’ndeki gereksiz girdileri silerek bir düzenleme yapalım.

 • CCleaner indirmek için: https://www. piriform .com/ccleaner/download
 • Kayıt defteri temizleme: https://www. youtube .com/watch?v=dN1-kOQ7NNs

Güç ayarlarını da yapalım;

 • Denetim Masası’na gir.
 • Donanım ve Ses sekmesine tıkla.
 • Güç seçeneklerine tıkla. Buradan “Yüksek Performans” seçeneğini aktif edebilirsin.

2
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.