Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor?

 Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor?
Okunuyor Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor?

Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yeniliyor? tam tarihini hangi gün ve saat kaçta yenileneceği şeklinde verdiğimiz tarih bilgileriyle öğreneceksiniz. Ayrıca gelecek haftalardaki görevlerin neler olacağını da yine buradan öğrenebilirsiniz. Strateji oyunlarının başarılı geliştiricisi Riot Games tarafından geliştirilen popüler aksiyon ve FPS oyunu Valorant oldukça oyuncu sayısına ulaştı. Ülkemizde dahi milyonlarca oyuncusu bulunan Valorant oyununda yer alan görev sistemi çok önemli. Haftalık verilen görevlerden gelen XP miktarlarının çok yüksek olması, günlük görevlerden daha çok ilgi görmesini sağlıyor. Bu yüzden oyuncular bir haftalık görevi bitirdikleri zaman Pazar günleri veya Pazartesi günleri yeni haftalık görevleri bekliyorlar. Ama böyle bir durumun olmaması Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor? sorusunun sorulmasını sağlıyor.

Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor? (2021)

Valorant oyunundaki haftalık görevlerin hangi gün ve saat kaçda yenilendiğini aşağıda öğreneceksiniz. Gelecek güncellemeler ve düzenlemelerle değişecek olan tarihleri de buradan paylaşacağız. Oyun henüz beta aşamasındayken günlük ve haftalık görevler olabileceği biliniyordu. Bildiğiniz gibi Valorant global bir oyun ve oyuna özel bir tarih ve saat sisteminin yapılması gerekiliyordu. Çünkü Türkiye de oynayan bir oyuncu 21.06.2021 tarihinde Pazartesi gününü yaşaya biliyorken tarih ve saati farklı olan bir ülke bizden bir kaç gün erken veya geç yaşayabiliyor. Böylesine bir durumda bölgeler arası üstünlük veya zayıflık sağlanabileceği için ortak bir zaman belirtiliyor.

Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor?
Valorant Haftalık Görevler Ne Zaman Yenileniyor?

Valorant Haftalık Görevleri her çarşamba günü saat 03:00‘da yenilenmektedir.

Valorant Haftalık Görevleri her hafta değişse de, bu görevlerin yenilendiği tarihler değişmez. 2021 yılının sonuna kadar yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrudur. Olabilecek bir değişikliği de buradan bildireceğiz.

Valorant Haftalık Görevler Ne İşe Yarar?

Valorant Haftalık Görevler oyuncuların her hafta çarşamba günü saat 03:00 da karşılarına çıkmaktadır. Savaş Bileti ile gelen ödüllere sahip olabilmek için oyun içerisinde XP kasmamın gerekebiliyor. Günlük ve haftalık görevlerden elde edilen bu XP değerleri de kazanacağımız ödüllere bizleri daha hızlı ulaştırıyor. Haftalık görevlerin verdiği yüksek XP değerleri oyuncuların oldukça ilgilisini çekmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın