Valorant Hesabıma Ne Kadar Yatırdım? (2022)

 Valorant Hesabıma Ne Kadar Yatırdım? (2022)
Okunuyor Valorant Hesabıma Ne Kadar Yatırdım? (2022)

Valorant Hesabıma Ne Kadar Yatırdım? sorusunun cevabını merak edenler için bugüne kadar hesabınıza kaç TL yatırdığınızı ve ne kadar VP harcadığınızı görmenizi sağlıyoruz. Ayrıca hesabınızdaki kostümler kaç VP ettiğini de öğrenebileceksiniz. Genellikle hesaplarını satmak isteyen oyuncular oyun içerisine ne kadar para yatırdıkları unutuyorlar ve hesaplarındaki tüm oyun içi öğelerin kaç TL ettiğini hatırlamıyorlar. Bu işlemleri kolaylaştıracak bir aracı sizlere sunuyoruz. Aşağıdan hesabınızı sorgulayarak Valorant oyununa kaç para yatırdığınızı öğrenin ve hesabınızdaki oyun içi öğelerin toplamının kaç vp olduğunu görün.

Riot Games popüler oyunu League of Legends oyununda her ne kadar oyun içi alışveriş geçmişini oyunculara erişilebilir bir özellik olarak gösterse de Valorant oyununda böyle bir özellik getirmedi. Rekabetin çok yüksek olduğu ve günümüzün en popüler FPS oyunlarının başında gelen Valorant içerisinde yaptığınız harcamaları görmenizi sağlayacağız. Aşağıda anlattığımız adımları eksiksiz uygulayarak Valorant Hesabıma Ne Kadar Yatırdım? sorunuza cevap bulabileceksiniz. 2021 yılı boyunca içeriği güncel tutarak sizlere yol göstermeye devam edeceğiz.

Valorant Hesabıma Ne Kadar Yatırdım?

Öncelikle Valorant oyunuyla ilgili oyuncuların işine yarayan yüzlerce farklı aracı barındıran siteler bulunmaktadır. Fakat şuan günümüzdeki hiç bir İnternet sitesi Valorant oyununa kaç para yatırdığınızı size söyleyemez. Hesabınızı bir araca bağlamadan böyle bir sonuç öğrenmek çok zordur. Bunun için oyun içerisindeki tüm oyun içi öğeleri araştırıp kaç VP ettiğini görmek de size doğru sonucu yansıtmayacaktır. Kur farkından dolayı VP fiyatlarının değişmesi, indirimlerden yararlanmanız gibi bir çok değeri etkileyen faktör bulunuyor. Valorant Hesabıma Ne Kadar Yatırdım? sorusunun en doğru cevabını aşağıda anlattığımız şekilde öğrenebilirsiniz. Tarafımızca denendi ve onaylandı, eğer siz bir sorunla karşılaşırsanız muhakkak bize bildiriniz.

Valorant Hesabıma Ne Kadar Yatırdım? (2022)
Valorant Hesabıma Ne Kadar Yatırdım? (2022)

Öncelikle Riot Games resmi İnternet sitesi üzerinden Valorant oyununun sitesine geçiş yapmanız gerekiyor. Daha sonra hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza girdiğinizde karşınıza Valorant oyununda satın aldığınız tüm öğelerin bir listesi çıkacak. Yukarıdaki butonu kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde resmi sayfaya ulaşamayacağınız için doğru sonuçları da alamazsınız. Valorant Kaç Para Yatırdım Nasıl Öğrenilir?

  1. Yukarıdaki Kırmızı butona basın,
  2. Açılan sayfada Riot Games hesabınızla giriş yapın,
  3. Karşınıza satın alma geçmişinize dair bir liste gelecek.

Eğer satın alma geçmişinizde yanlış bir işlem gördüyseniz bu durumu Valorant destek ekibine bilet olarak göndererek şikayetinizi söyleyebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın