Valorant Hesap Aç – (2022) TR – PBE

 Valorant Hesap Aç – (2022) TR – PBE
Okunuyor Valorant Hesap Aç – (2022) TR – PBE

Valorant Hesap Aç ile tamamen Türkçe olarak PBE veya Türkiye’de oynayabileceğiniz dilediğiniz sunucu üzerinden hesaplarınızı oluşturabilirsiniz. 2022 yılı boyunca ne zaman herhangi bir Valorant sunucusunda hesap açmak istediğinizde bu içerikten yararlanabileceksiniz.

Valorant Hesap Aç ile Türkçe bir şekilde 2022 yılında hesaplarınızı oluşturabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızla ilgili tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde aşağıda anlatıyoruz. Aynı zamanda merak edilen soruları da cevaplamaya çalıştık. Bu sayede içeriği bir rehbere dönüştürerek Valorant Hesap Aç hakkındaki tüm bilgileri içermesini sağlayacağız. Üye olma aşamalarında oyuncuların yaşadıkları problem ve karmaşadan dolayı kayıt olamayan bir çok oyuncu bulunmaktadır. Bizim daha önce Valorant ile ilgili içerikler ürettiğimizi bilen oyun severler hesap açmayla ilgili de bir içerik üretmemizi istediler. Türkçe kaynaklarda bu tür konular hakkında yeterli içerik olmamasından dolayı biz de sizleri kırmadık. 2022 yılı boyunca güncellenecek içeriğimizde sizlerin tüm sorularını da yanıtlayacağız.

Valorant Hesap Aç (2022)

Valorant resmi İnternet sitesi üzerinden sorun yaşayanlar için kolay bir şekilde Riot Games tarafından paylaşılan tüm oyunları oynayabileceğiniz bir hesap açtıracağız. Bunun için neler yapmanız gerektiğini maddeler halinde anlattık. Valorant Hesap Aç ile ilgili verdiğimiz bilgileri sırayla uygulamanız gerekiyor. Eğer bir sorun veya problemle karşılaşırsanız bize bildirebilirsiniz.

Valorant Hesap Aç
Valorant Hesap Aç

Yukarıdaki “Valorant Hesap Aç” bağlantısına tıklayarak resmi siteye giriş yapın. Unutmayın ki hiç bir zaman resmi olmayan sitelerden kayıt yaptırmaya çalışmayın. Ve yine resmi olmayan sitelerle hiç bir bilginizi paylaşmayın. Linke tıkladıktan sonra karşınıza direk olarak kayıt olma kısmı çıkacaktır. Aşağıda anlatıldığı üzere bilgileri girmeye başlayın.

Öncelikle kayıt olacağınız e-posta adresini çıkan yere yazarak “Riot Games’den haberler, özel teklifler, geribildirim anketleri ve oynanış testi davetleri al.” seçeneğini isterseniz işaretleyebilirsiniz. Ardından ileri işareti sayesinde kayıt olma adımlarına geçiş yapabilirsiniz.

Kayıt olacağınız e-posta hesabınızın 3 kademeli veya 2 kademeli korumalarla güçlendirebilirsiniz. Bu sayede e-postanıza ait bilgiler çalınsa dahi içerisine girerken sizden izin isteyecektir. Böylelikle hesaplarınızı koruyabilir ve olası hırsızlık durumlarına karşı tedbir almış olursunuz.

Bir sonraki adımda ise doğum tarihi bilgilerinizi istiyor. Gün, Ay ve Yıl olarak yazmanız gerkemektedir. (Örneğin; 23/01/1990) Daha sonra oyuna giriş yaparken kullanacağınız “Kullanıcı Adını” belirlemeniz gerekiyor. Bunu unutmayacağınız bir şeyler koymanızı öneriyoruz. Oyun içerisinde gözükmeyecektir, sadece oyunlara giriş yaparken kullanacaksınız.

Şifre oluştururken aşağıdaki kurallara dikkat ediniz.

  • Güvenlik düzeyi iyi veya daha yüksek olmalı.
  • Şifre en az 8 karakter uzunluğunda.
  • Şifre en az bir harf veya sayı içeriyor.

Şifreniz harfler e sayılarla oluşturulunca daha güvenli olacaktır. Şifreleri kırmak o kadar zorlaştığı için çalınma durumlarında da azalma görülüyor.

Valorant Hesap Açma işlemi burada bitiyor. Ardık Valorant veya League of Legends gibi dilediğiniz Riot Games oyununda bu hesabınızı kullanabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın