Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası

 Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası
Okunuyor Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası

Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası ile karşılaşan oyuncular için çözüm yöntemini anlatıyoruz. Sohbet özelliğine tekrar eskisi gibi bağlanmanızı sağlayacağız. Daha önce konuyla ilgili bir içerik oluşturmuş olsak da herkesin işine yarayacak bir çözüm yöntemi bulamamıştık.

Daha önce paylaştığımız çözüm yöntemi çoğu oyuncunun işine yarasa da bir çok oyuncu Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası ile karşılaşmaya devam ediyordu.

İlginizi Çekebilir; Valorant Sohbet Odası Bağlı Değil Hatası

Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası İlletinden Kurtulun

Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası gibi illet size bulaştıysa tek başınıza üstünüzden atmak biraz zor olabilir. Binlerce oyuncunun karşılaştığı bu can sıkıcı hata yüzünden oyun oynanmaz hale geliyor. Arkadaşlarla veya rekabetçi maçlar atmak istediğimiz zaman sohbete bağlanamadığımız için çok problemler yaşıyoruz.

Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası Çözümü
Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası

Aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemleri işinize yarayacaktır. Bu hatayı alan ve çözüm için onları kullandığımız tüm deneklerde işe yaradı. Valorant her ne kadar oyunda karşılaşacak olan hataların çözümlerini paylaşmış olsa da bu alınan hataya ait bir şey paylaşmamış. Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatası için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

 • Bilgisayarınızda sol alttan Windows simgesine tıklayın ve Güç ve Uyku Ayarları yazıp karşınıza gelene tıklayın,
 • Sağ tarafta bulunan “İlgili Ayarlar” yazısının altında bulunan Ek güç ayarları yazısına tıklayın,
 • Güç Planını Seçin veya Özelleştirin yazısının altında bulunan seçeneklerden Güç Tasarrufu seçeneğini işaretleyin,

Yukarıdaki adımları doğru ve eksiksiz yaptığınız zaman Valorant Hizmet Kullanılamıyor Hatasından kurtulabilirsiniz. Eğer hala hatayla karşılaşmaya devam ediyorsanız yorum olarak bize bildirin.


Yapılan Yorumlar
 • Avatar for Muhammed halit Güzel Muhammed halit Güzel dedi ki:

  Ben güç tasarufunu işaretlediğim zamanda aynı hatayı veriyor ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler

  • Avatar for ORHUN ANGUNER ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Yukarıda verdiğim yöntem genellikle çoğu oyuncuda işe yarayan bir yöntemdi. Oyunu onarabilirsiniz, bu sayede eksik veya hataları dosyalarınız varsa düzelecektir. Resmi çözüm yöntemini bizde bekliyoruz, en yakın zamanda sizinle paylaşacağız.

Bir Yorum Yapın