Valorant İndir (PC) 2020

 Valorant İndir (PC) 2020
Okunuyor Valorant İndir (PC) 2020

Valorant İndir ile PC Cihazlarına 2020 yılında oyunu yüklemek isteyen ve bir anda önce Riot Games kalitesine şahit olmak isteyenler için özel bir içerik hazırladık. Günümüz bilgisayar oyunlarının monotonlaşmış serileri böyle farklı ve yaratıcı oyunlar görünce biraz sıkıcı gibi gelmeye başlıyor. Günümüzdeki oyun serileri her ne kadar grafik ve kalite anlamında çok başarılı olsalar’da yeni oyunlar görünce çok daha fazla heyecanlanıyoruz. Birde bu heyecanımızın sebebi Riot Games gibi başarılı bir oyun geliştiricisi olunca heyecanlı bekleyiş bir süre sonra sabırsızlığa dönüyor.

Eskiden bir oyun çıkacağı zaman öncesinde bunun bilgisi verilir sonra’da çıkmaya yakın detaylar açıklanırdı. Büyüyen oyun piyasasında ses getirebilmek için oyun geliştirici ve yayınlayan şirketler çok farklı stratejiler uyguluyorlar. Bazı reklamlar vardır oyunu indirtir ve sonra kaldırtır. Bazı oyunlar vardır reklama ihtiyaç duymadan kendisini indirtir ve oynatır. Umarız Valorant böyle bir oyun olur ve uzun süre oynarız.

Valorant İndir ile cihazlarınıza oyunu ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Bu içeriği oluşturma sebebimiz bilmeyen ve ulaşamayan oyuncuları bilgilendirmek.

Valorant İndir

Valorant İndir
Valorant İndir

Valorant İndir butonunu kullanacak olan PC kullanıcıları 2020 yılında çıkan Riot Games tarafından geliştirilmiş efsanevi oyuna katılabilirler. Oyun hakkında bazı görüşlerimizi ve fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz sizde kendi fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Valorant Sistem Gereksinimleri

Oyun yayınlandığı zaman Valorant İndir ile herkes cihazlarına yükleyecek ve deneyime ortak olacak fakat hep bir soru işaretleri ile başlayacağız. FPS Tarzı çevrim içi oyunlarda eşitlik sağlamak adına genellikle sabit bir yapıyla başlanır ve mücadeleler böylelikle dengelenmiş olur. Fakat bu oyunda karakterlere ait farklı güçler ve farklı savaş aletleri kullanılacak. Karakterler arası denge, yeteneklerin ve silahların dengesini başarılı bir şekilde yapıp yapamadıkları konusunda çok endişelerim var. Çünkü bu tarz denemeler yapan çok oyun daha önce afalladı ve battı. Eğer Valorant bunu başarabildiyse İndir ile kalmaz gelecek 5 yıl oyun piyasasında büyük yankı uyandırır.

Valorant indir, Ama ondan önce Sistem Gereksinimleri

Valorant İndir ile cihazlarına oyunu yüklerseniz fakat bu işlemi yapmadan önce Sistem Gereksinimleri ile kullandığınız bilgisayarın oyuna uygun olup olmadığını kontrol edin. Çoğu oyuncu oyunları indirdikten sonra oyun içerisinde aşırı kasma, çalıştırmama gibi çeşitli sorunlar yaşıyorlar. Sizde oyunu oynayacağınız bilgisayar ile Valorant Sistem Gereksinimleri karşılaştırması yapabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Win 8
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz veya AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 3600+
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6450 veya NVIDIA GeForce GT 420
  • Sistem Belleği: 2 GB RAM
  • Depolama: 10 GB boş alan
  • DirectX 9 Uyumlu Grafik Kartı


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın