Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor (2022)

 Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor (2022)
Okunuyor Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor (2022)

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor fazla şeklinde görülen sorun veya hata ile ilgili oyunculara çözüm yöntemleri sunuyoruz. 2022 yılı boyunca bu gibi problemlerinizi en basit yöntemle nasıl çözüme kavuşturacağınızı öğreneceksiniz. Riot Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler FPS oyununu oynayan oyuncular bir çok farklı sorunla başa çıkmak zorunda kalıyorlar. Eğer aşağıda sizlere sunduğumuz yöntemler işinize yaramadıysa bize muhakkak yorumlarda bildirmenizi rica ediyoruz. Sizler için yıl boyunca bu hatayla ilgili güncel çözümleri ve gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. İnternette yer alan eski ve eksik bilgilerin eskimesi dahi oyuncuların bu gibi durumlarda morallerini bozmalarını sağlıyor. Fakat bu içerik ile sizlere hem resmi yöntemleri hem de deneme ve yanılmayla bulunan yöntemleri anlatıyoruz.

Oyuna herhangi bir güncelleme geldiği zaman veya oyunu yeni yüklerken yapılan güncelleme esnasında dosyaların indiğiniz gösteren özellik aynı zamanda inen dosyaların ne kadar süre içerisinde ineceğinin de bilgisini vermektedir. Buradaki geri sayıma bakarak oyuncular İnternet hızlarına bağlı olarak oyunu ne kadar süre sonra oynayabileceklerini görebiliyorlar. Fakat bazen oyun dosyaları hızlı inse de oyuncuların bu zaman özelliğinde İndiriliyor 0 da Kalıyor yazısını görmesi acaba dosyalar inmiyor mu? veya güncelleme yapılmıyor mu? gibi olumsuz sorular sormalarına sebep oluyor. Bizde sizler için 2022 yılında çok sık karşılaşılan Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor Hatası ile ilgili bir rehber oluşturmak istedik. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman ne yapmanız gerektiğini ve nasıl düzeltebileceğinizi anlatacağız. Ayrıca bu durumla karşılaşanların en çok sordukları soruları da yine buradan cevaplayacağız.

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor Hatası

Valorant Güncelleme 1 Günden Fazla Hatası
Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor Hatası

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor hatasıyla karşılaştığınız zaman aşağıda sizlere sunduğumuz güncel çözüm yöntemlerini uygulayarak sorundan tamamen kurtulabilirsiniz. Öncelikle bu hata türünün oyunun güncellenmesine engel olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Valorant dünyanın en popüler oyunları arasında yer almasına rağmen bu türlü hatalara çözüm bulamaması korkulacak bir durum olmadığını da göstermektedir. Profesyonel oyuncular ve hatta yayıncılar dahi oyun güncellemeleri sırasında İndiriliyor 0 da Kalıyor gibi bekleme süresi sorunuyla karşılaşabiliyorlar. Riot Games teknik destek ekibine bu hatayla ilgili bir mail gönderdik. Gelen resmi çözüm bilgilerini ve daha önce bizim deneme ve yanılma yöntemleriyle bulduğumuz çözümleri sizlere anlatıyoruz. Fakat bazı bilmeniz gereken önemli detaylar bulunmaktadır.

Valorant güncellemesi yaparken karşılaştığınız “İndiriliyor 0 da Kalıyor” yazısı bir hata değildir. Bu algoritmanın yanlış bir analiz yapması sonucu gözükmektedir. Aslında arka planda indirme işlemlerini devam etmektedir. Bir süre bekledikten sonra oyunun aslında tam olarak güncellendiğini göreceksiniz. Fakat yine de bu durum sizi rahatsız ediyorsa aşağıdaki çözümleri uygulayabilirsiniz.

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor Hatası Çözümü

Valorant oyununu kapatın ve ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bu durum arka planda çalışan Valorant programlarının tekrar başlamasını sağlayacaktır. Aynı zamanda modeminizi kapatıp 10 saniye bekleyin ve daha sonra tekrar açın. Bu işlemler indirme işleminizi hızlandıracaktır. Fakat yukarıda bahsettiğimiz gibi genellikle oyun aynı hızda indirilmeye devam etmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın