Valorant İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası (2022)

 Valorant İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası (2022)
Okunuyor Valorant İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası (2022)

Valorant bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı şeklinde görülen hata 2022 yılında da tekrarlanmaya başladı. 64 Bit kullanıcıları ve hatadan sonra mavi ekran alan oyuncular için güncel çözüm yöntemleri bularak buradan paylaştık. Riot Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler FPS oyunları arasına girmeyi başardı. Valorant ilk çıkığı günden beri çeşitli hatalarla hem oyuncularını zor duruma düşürüyor. Bizim dahi karşılaştığımız bir hata 2 hafta uğraşlar sonucuna anca çözüme kavuşabilmişti. Fakat daha önce de görülen Valorant bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı hatası hakkında tecrübemiz olduğu için bu çözüm yazısını daha etkili hazırladık.

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası

Oyuna giriş yapmaya çalışırken karşılaşılan bu sorun sonrasında oyuna giriş yapılamamaktadır. Genellikle otomatik giriş seçeneklerini işaretleyen oyuncularda görünmüyor. Valorant bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı hatası oyuna girmek için kullanıcı adı ve şifremizi yazdıktan sonra görülmektedir. 2022 yılında tekrar oyuncuların karşısına çıkan sorun geçtiğimiz yıllarda da binlerce oyuncunun yaşadığı bir hataydı. Yabancı kaynaklarda da konuyla ilgili içerikler bulunmaktadır. Fakat ülkemizde Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası hakkında yazılan tüm içeriklerin eski olması tekrar bir çözüm yöntemini anlatmamız gerektiğini hatırlattı.

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası
Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Hatası

Mavi Ekran Hatası

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı sorununu yaşayanlar bununla birlikte mavi ekran problemleriyle de karşılaşabiliyorlar. Oyunun yola açtığı bu sorun bilgisayarınıza dahi zarar verebilir. Mavi ekran hatası için çözüm aramak bu sorunun bitmesini sağlamayacaktır. Valorant oyununa giriş yaparken karşılaşılan bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı hatasını çözdüğünüz zaman mavi ekran hatası da almayacaksınız.

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Çözümü (2022)

Oyuna giriş yapmak için istemciyi çalıştırdığınızda oyun oldukça kaliteli bir ara yüz yaptığını fark ediyorsunuz. Valorant için özel bir hesap oluşturmanıza gerek yok Riot Games üyeliği açarak aynı üyelikle geliştiricinin tüm oyunlarına giriş yapabilmektesiniz. Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı yazısını görüyorsanız istemcinizi kapatın. Tekrar valorant oyununa giriş yapmak için açın ve kullanıcı adınızla şifrenizi girin. Kullanıcı adı ve şifre yazdıktan sonra mause (fare) ile giriş yapma butonuna basmayın. Klavyeden Enter tuşuna basarak giriş yapın. Böylelikle sorun ortadan kalkacaktır.

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Çözümü (2021)
Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Çözümü (2022)

64 Bit

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Çözümü;

  • Valorant oyununu açın,
  • Kullanıcı adı ve şifrenizi yazın,
  • Klavyeden Enter tuşuna basarak giriş yapın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın